banner
banner

Zveme vás na 4. ročník jedinečného undergroundového festivalu u nás

Zveme vás na 4. ročník jedinečného undergroundového festivalu u nás
11.11.2019
Zveme vás na 4. ročník jedinečného undergroundového festivalu u nás

Už tuto sobotu 16. 11. se bude konat největší horrorová akce v Praze, HorrorCon 2019.
Fireshow, koncert, filmy, autogramiády, soutěže, modelky, spisovatelé, performeři... to všechno zdarma a ve stylovém prostředí CrossClubu.

Pozvání přijali literáti Pavel Renčín, Jenny Nowak či Jiří Walker Procházka, mezi modelkami zazáří Ewa Bernášková nebo Blanche. Nebudou chybět sličné maskérky, výtvarnici nebo performeři. Proběhne vyhlášení vítězů literární soutěže O krvavý brk, vyhlášení nejlepších kostýmů a letos také tomboly. Ceny věnovali mimo jiné společnosti ColorWood, Mysticum nebo BDSMshop.cz. Letos se budou křtít dvě knihy, a to Mízožravci Petra Bočka a Dokud nás smrt nerozdělí editorů Kristiny Haidingerové a Vratislava Trefila. Festival vyvrcholí koncertem Arch of Hell a venkovní Fireshow krásné Neiry Lohikäärme.

 

FB akce: https://www.facebook.com/events/1906693132775477/

WEB HorrorConu: https://horrorcon.cz/Reklama

Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem