https://www.AutomobiloveDily24.CZ

Nejžhavější novinky ze světa fantazie

28. 02. 2020
Jste hráčem gamebooků? Pak nejspíš budete mít doma od Mytaga minimálně jednu knížku. Jaro/léto 2020 přinese několik příjemných překvapení.
24. 02. 2020
„Už mě nikdy neuvidíš. A bude tě to bolet.“ Zlověstný vzkaz bývalého milence by se dal interpretovat různě. Jenže ten pravý význam je děsivý a nepředstavitelný. Leigh Whannell, režisér originálního thrilleru Upgrade, přichází s další žánrovou lahůdkou, která inovativně oživuje legendárního hororového antihrdinu.
20. 02. 2020
Doposud nejlépe hodnocená třetí řada seriálu Preacher zanechala u diváků opět rozporuplné pocity. Hlavní herecká trojice vám již dokázala, že jakmile si začnete domýšlet dějovou linku příběhu, stane se něco, co vás vyvede z omylu. Ačkoliv se příběh čtvrtou řadou blíží ke konci, jeho závěr se dá popsat jako božská hra vesmírných živlů, která je opět plná černého humoru a krvavých bojových scén. Nenechte si ujít premiéru dnes 20. února od 22:00 hod. a vychutnejte si hned dva díly za sebou na telev
19. 02. 2020
Autoři publikace Krev, slzy a sperma úvodem nedoporučují knihu „duševně a emocionálně labilním jedincům, zejména dětem, milovníkům uměleckých filmů a kojícím mužům“. Je to vtip, nicméně pro děti ta práce vskutku vhodná není. Pro ještě výraznější snížení rizika ji navíc její tvůrci doporučují číst pouze s brýlemi, které (jak zjistíme) opravdu lze vystřihnout z přední chlopně obálky.
17. 02. 2020
„Mořský koník“…. kde bychom jej asi měli hledat? Samozřejmě náš první pohled nejspíš zamíří opravdu kamsi do mořských hlubin. A při troše štěstí jej tam uvidíme. Spatřit však našeho „Mořského koníka“ vyžaduje spíše než štěstí velké množství úsilí. Není totiž téměř vidět. Je tmavý, je daleko a je na obloze.
16. 02. 2020
Praha, 13. února 20120 – Na první ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague dorazilo do pražského O2 universa 23 tisíc fanoušků sci-fi a fantasy. Pro návštěvníky byl připraven velmi nabitý a pestrý program čítající nejen setkání s filmovými herci a dalšími umělci a besedy s nimi, ale i promítání, workshopy, soutěže, výstavy a také cosplay, hraní videoher či deskoher. Již nyní je potvrzen termín druhého ročníku, a to 12.–14. února 2021.
14. 02. 2020
Bojíš se pekla? A co když to není to jediné, čeho se bát? Ne, tohle není křesťanská brožura, tohle je válka. Krutá válka mezi nebem a peklem, ve které se skupina lidí snaží přežít. Jestli se to povede? To nevím. Ale bude to pořádná jízda.
12. 02. 2020
Autoři fantasy jsou schopni si vymýšlet stále nová a nová zvířata, ne-li nová a nová pohlaví. Ale nikoli pokaždé je to třeba. Někdy stačí sáhnout do už existujících mytologií a zvěrohodnit některé známé mytické monstrum. Občas ani není třeba jeho obrysy moc přibrušovat, už jsou dostačující. A to zvíře vlastně ve starověkém panteonu jenom čekalo na svůj příběh...

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit