Nejlepší český scifi web - to je náš cíl

Magazín Vanili.cz získal ocenění Aeronautilus 2018

Ano, náš velký sen se v roce 2018 splnil a máme z téhle zprávy ohromnou radost! Děkujeme vesmíru, všem hlasujícím na Festivalu fantazie, odborné porotě, fanouškům, fanynkám, partnerům, webmasterovi a tvůrcům našeho e-magazínu, redakčnímu týmu, externím kolegům a kolegyním za pomoc, podporu a tisíce hodin odvedené práce.

Fotogalerie Festival Fantazie 2018

Magazín Vanili.cz zvítězil v kategorii Nejlepší web

Velmi si vážíme nominace a následného vítězství v anketě Aeronautilus, která na Festivalu fantazie 2018 v Chotěboři zažila již 13. ročník. V prvním kole FF 2018 hlasovali lidé, kteří se žánrům scifi, fantasy a hororu věnují profesionálně, tedy šéfredaktoři a redaktoři časopisů, internetových magazínů, nakladatelství, knihkupci a některé přední osobnosti fandomu. Z jejich hlasování vyplynula v každé kategorii pětice nominovaných. Soutěžilo se celkem ve čtyřech kategoriích (Kniha roku, Povídka roku, Nejlepší obálka knihy nebo časopisu a Nejlepší web).

Milí návštěvníci a milé návštěvnice Festivalu fantazie, děkujeme vám!

Záleželo pouze na vás, kdo získá na slavnostním Večeru Fantazie za vítězství v kategorii Nejlepší web Aeronautilus 2018 skulpturu zpodobňující kosmickou loď Aeronautilus z nesmrtelného románu Zápas s nebem klasika české scifi J. M. Trosky. Díky vám tuhle legendární a unikátní sošku máme!

Milí čtenáři, čtenářky, fanynky a fanoušci, obrovsky Vám děkujeme, že jste nás v hlasování o nejlepší web podpořili.
Děkujeme moc za podporu a za splněný den!

Honza Vavřička
za redakci Vanili.cz

O magazínu Vanili.cz

IMAGE: Aeronautilus