UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Nejlepší český scifi web - to je náš cíl

Magazín Vanili.cz získal ocenění Aeronautilus 2018

Ano, náš velký sen se v roce 2018 splnil a máme z téhle zprávy ohromnou radost! Děkujeme vesmíru, všem hlasujícím na Festivalu fantazie, odborné porotě, fanouškům, fanynkám, partnerům, webmasterovi a tvůrcům našeho e-magazínu, redakčnímu týmu, externím kolegům a kolegyním za pomoc, podporu a tisíce hodin odvedené práce.

Fotogalerie Festival Fantazie 2018

Magazín Vanili.cz zvítězil v kategorii Nejlepší web

Velmi si vážíme nominace a následného vítězství v anketě Aeronautilus, která na Festivalu fantazie 2018 v Chotěboři zažila již 13. ročník. V prvním kole FF 2018 hlasovali lidé, kteří se žánrům scifi, fantasy a hororu věnují profesionálně, tedy šéfredaktoři a redaktoři časopisů, internetových magazínů, nakladatelství, knihkupci a některé přední osobnosti fandomu. Z jejich hlasování vyplynula v každé kategorii pětice nominovaných. Soutěžilo se celkem ve čtyřech kategoriích (Kniha roku, Povídka roku, Nejlepší obálka knihy nebo časopisu a Nejlepší web).

Milí návštěvníci a milé návštěvnice Festivalu fantazie, děkujeme vám!

Záleželo pouze na vás, kdo získá na slavnostním Večeru Fantazie za vítězství v kategorii Nejlepší web Aeronautilus 2018 skulpturu zpodobňující kosmickou loď Aeronautilus z nesmrtelného románu Zápas s nebem klasika české scifi J. M. Trosky. Díky vám tuhle legendární a unikátní sošku máme!

Milí čtenáři, čtenářky, fanynky a fanoušci, obrovsky Vám děkujeme, že jste nás v hlasování o nejlepší web podpořili.
Děkujeme moc za podporu a za splněný den!

Honza Vavřička
za redakci Vanili.cz

O magazínu Vanili.cz

IMAGE: Aeronautilus