UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Nejnovější sci-fi, horor, fantasy filmy

Zajímají vás nejnovější fantastické, akční, scifi filmy? Máte rádi žánr science fiction? Podívejte se na nejnovější filmy, které jsme pro vás přichystali. V seznamu nových a nejnovějších fantastických filmů naleznete horory, dobrodružné, akční, fantasy, napínavé, psychologické i nejlepší sci-fi filmy z poslední doby. Mezi vybranými scifi novinkami najdete také filmy o cestování v čase, v žánru komedie, drama nebo krimi.

Prohlédněte si nejnovější scifi a fantasy filmy:

Návrat legendárního masového vraha Jason Voorheese v novém filmu Pátek 13

Julie (Matilda Anna Ingrid Lutz) dostává strach o svého přítele Holta (Alex Roe), když zkoumá temnou městskou legendu o tajemné videokazetě.

Několik let po tragické smrti své holčičky zažije Dollmaker a jeho žena, dětský čajový dýchánek, který ještě nikdy nebyl tak děsivý.

První člověk narozen na rudé planetě se chce seznámit s pozemskou dívkou.

It

Každých sedmadvacet let se ve městě Derry probouzí zlo, beroucí na sebe podobu toho, čeho se nejvíce bojíte.

Existuje něco jako posmrtný život?

Mladá dívka jménem Mija riskuje všechno.

Příběh Majora (Scarlett Johansson), speciální agentky, která je navíc žena-kyborg.

6.díl kultovní scifi ságy Vetřelec. Posádka vesmírné lodi Covenant se připravuje kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie.

Geostorm sa odohráva vo svete, kde počasie kontrolujú satelity z vesmíru. Zem vysiela na záchrannú misiu aby poruchu opravila.

Thor se vrátil zpět na Asgard a zastavil Ragnarok

Pokračování hry pro ty, kteří chtějí opustit svůj svět.

Důstojník losangeleské policie K (Ryan Gosling) zahájí pátrání po Rickovi Deckardovi (Harrison Ford), bývalém Blade Runnerovi losangeleské policie, který je už 30 let nezvěstný.

Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu.

Power Rangers zachytáva príbeh piatich obyčajných stredoškolákov, ktorí sa musia stať niečim neobyčajným potom, čo zistia, že ich malé mesto Angel Grove i celý svet čelí mimozemskej hrozbe.

Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů.

Peter, nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde žije se svou tetou May (Marisa Tomei) pod bedlivým dohledem svého nového učitele Tonyho Starka (Robert Downey Jr.).

Hrdinové Jack Sparrow a Will Turner se společně postaví novému nepříteli, pirátu Salazarovi (Javier Bardem).

Akční fantastický postapokalyptický film navazuje na trhák Resident Evil: Odveta. Alice (Milla Jovovich) se vrací tam, kde celá katastrofa začala - do podzemního komplexu Hive v Raccoon City.