banner
banner

ZAGGABIROZZI - Země Antikrista

ZAGGABIROZZI - Země Antikrista
29.11.2016
ZAGGABIROZZI - Země Antikrista

Každý v sobě nosíme kus vlastního Ďábla.
Největší jeho díl v sobě nese ten, který nemůže zemřít.

Zaggabirozzi je nositel ďábla, vyslaný Stvořitelem mezi lidi za trest. S jeho přerody a mocnou přítomností je spojeno téměř vše od úspěšné revoluce bolševiků v Rusku přes evropské války i sovětskou přítomnost v zemích českých a dále do budoucnosti. Vrstevnatý román o prolínání živého a neživého světa v dobru i zlu. Zajímavě pojatá historická fantasy pro milovníky dějin, akce, neobvyklých interpretací a uchvacujícího sugestivního čtení. E-kniha s multimediálními prvky od autora s darem mistrovského vyprávění a komplexním vhledem do dějin 20. století.

 

V románu jsou rozsáhlejší obrazy a příběhy z jiného světa. Jedním z nich je úřad, kde se Ferda ocitne s Kirilem (aniž by Kirila znal či později poznal.) Dalším je prožitek Kirila, ležícího bez končetin na psychiatrii: jak kráčí pouští, přichází do města, kde řádí mor a nemravnost, kde se svatba obrací v bezuzdný hromadný sex a obyvatelé na něj nakonec zaútočí, znehybní jej a objeví se postava, která ho odsuzuje. Třetím je Ferdou vyslechnuté vyprávění Smarta o jeho záhadné nemoci, kdy mu tělo usychalo, nikdo mu nepomohl, on se válel na ulici a blížil se smrti.

...

Autor má tři neocenitelné vlastnosti – dar obrazotvornosti, schopnost fabulace a odvahu vyprávět. A na jeho práci je to dobře znát.
Margarita Troševa, agentura Mám talent

 Reklama

Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem