WARCRAFT NIGHT (předpremiéra)

WARCRAFT NIGHT (předpremiéra)
06.06.2016

Už 8.6. ve 23:00 uvedeme v kině BIO OKO v předpremiéře film ze světa Azerothu. V roce 1994 uvedla společnost Blizzard na trh jedinečnou hru, která se stala legendou. Warcraft! Příběh, kdy svět lidí a Orků sužoval svár, se dočkal několika herních pokračování, knižních vydání a deskových her.

Fanoušci této legendy, máme se na co těšit. Je tady Warcraft Night!

Abychom Vás motivovali přijít v kostýmu, tak probíhá soutěž o nejlepší kostým. Podrobnosti najdete na Facebookové události akce. 3 výherci získají dary od partnera akce JRC. A abychom měli i tzv. cenu útěchy, tak jsem se rozhodli, že prvních 50 návštěvníků v KOSTÝMU obdrží voucher na hru World of Warcraft, kterou si budete moci měsíc zahrát zdarma a to i s datadisky!

 

Všichni další se tradičně mohou těšit na plakáty s filmovým motivem, který bude rovněž čekat pro prvních 50 příchozích. A nebyli bychom to my, kdybychom neměli ještě nějaké to překvapení v rukávu, takže neotálejte a zajistěte si vstupenku na 8.6.

Není to sci-fi, ale i tak nás to baví, WARCRAFT! Vstupenky za 150 Kč v prodeji on-line zde anebo na pokladně kina BIO | OKO.

www.futuregate.cz ::: www.facebook.com/futuregatefestival

 

""Kam dál?

Přečtěte si další články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty, celebrity a hledáte články o inspirativních či známých osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.