banner
banner

Právě probíhá výprodej elektroniky na ElektroEfekt.cz

Právě probíhá výprodej elektroniky na ElektroEfekt.cz
10.01.2021
Právě probíhá výprodej elektroniky na ElektroEfekt.cz

Lednový výprodej elektroniky se slevou platí pouze do vyprodání skladových zásob!

Právě probíhá výprodej elektroniky za lepší ceny na www.elektroefekt.cz/akce. Výprodej spotřebičů se slevou platí pouze do vyprodání skladových zásob!

ELEKTRO EFEKT prodává a servisuje elektroniku již více než 20 let

Hledáte spolehlivý obchod s elektronikou, který vám zajistí kormě prodeje také montáž a servis zakoupených spotřebičů? ELEKTRO EFEKT KLATOVY provozuje kamennou prodejnu se showroomem a zároveň e-shop s velkými i malými domácími spotřebiči, mobily, TV, aj. V nabídce naleznete elektro od značek Philco, Rowenta, Tefal, LG, Samsung, Panasonic, Sencor a další značkovou elektroniku.

Kvalitní prodej, montáž, záruční a pozáruční servis

Firma Elektro Efekt s.r.o. není zaměřena pouze na prodej domácích spotřebičů, poskytuje také velmi kvalitní a profesionální servis.

Zajišťuje montáže:

  • vzduchotechniky
  • klimatizací
  • tepelných čerpadel
  • zabezpečovacích a kamerových systémů
  • elektroinstalací, hromosvodů apod.

Lednový výprodej elektroniky skladem

TIP REDAKCE: Nakupujte spotřebiče do domácnosti za výprodejové ceny právě teď na www.elektroefekt.cz/akce! Lednový výprodej elektroniky se slevou platí pouze do vyprodání skladových zásob.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem