banner
banner

Vyhrajte Google Glass, láká Techmania

Vyhrajte Google Glass, láká Techmania
10.05.2016
Vyhrajte Google Glass, láká Techmania

Ukažte ostatním svět svýma očima, tak zní zadání lákavé soutěže, kterou dnes spouští Techmania Science Center Plzeň. Děti i dospělí mají za úkol popsat, co by chtěli zachytit brýlemi Google Glass. Nejzajímavější nápady pak dostanou šanci být realizovány.

„Vítězům brýle na prázdniny zapůjčíme a budou moci točit. Stačí jen, aby sepsali, co nejzajímavějšího by chtěli pomocí Google Glass vytvořit. Mohou to být docela obyčejné věci: ukázat jaký mají senzační výhled z okna nebo jaké pozoruhodné domy či lidi míjejí cestou do školy anebo vysvětlit, jak jejich babička dělá těsto na koláč,“ vysvětluje šéf marketingu Techmanie Jan Štěpán.

 

Své náměty mohou lidé zasílat ode dneška do 23. června na e-mailovou adresu soutez@techmania.cz. Výsledky budou vyhlášeny 27. června. Natočené či vyfocené nápady se nakonec objeví na facebooku Techmanie.

A co vůbec Google Glass jsou? Jednoduše chytré brýle, které umějí například vyfotografovat či natočit to, co právě člověk vidí před sebou. Na celém světě je zatím vyzkoušela jen hrstka vyvolených. Účastníci nové soutěže Techmanie mohou být dalšími z nich. Podrobná pravidla najdou zájemci na webu www.techmania.cz/aktualne/soutez-o-google-glass.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem