Vanili.cz zobrazí 200.000 stránek měsíčně!

Vanili.cz zobrazí 200.000 stránek měsíčně!
06.09.2014

Od 1.8. do 31.8.2014 zobrazil sci-fi portál VANILI.cz 210.884 stránek. Všem návštěvníkům našeho webu moc děkujeme za přízeň!

Nový rekord! V srpnu padla hranice 200.000 zobrazení!

Děkujeme vám všem, kteří se na scifi web VANILI.cz rádi vracíte anebo jste zde právě teď poprvé. Ze statistik návštěvnosti vyplývá, že si nejraději prohlížíte sci-fi filmy, díváte se na celé scifi filmy online, soutěžíte v našich online soutěžích, líbí se vám autorské galerie scifi obrázků, magické fantasy obrazy, čtete si zajímavé rozhovory s celebritami, baví vas cestování časem a scifi série.

 

Statistiky

""

Oslovte scifi komunitu!

Chcete se stát partnerem scifi portálu VANILI.cz, který zobrazí 200.000 stránek měsíčně? Rádi byste zveřejnili tiskovou zprávu či nabídku nového scifi či fantasy filmu ve vašem eshopu? Kontaktujte nás!Kam dál?

Přečtěte si další články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty, celebrity a hledáte články o inspirativních či známých osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.