banner
banner

Vanili.cz se stal scifi partnerem Techmania Science Center

Vanili.cz se stal scifi partnerem Techmania Science Center
20.06.2014
Vanili.cz se stal scifi partnerem Techmania Science Center

S radostí vám oznamujeme, že Techmania Science Center v Plzni a sci-fi portál VANILI.cz uzavřely dohodu o vzájemné podpoře a staly se partnery v oblasti vzdělávání a zábavy.

Více informací o 3D filmech, vesmíru a více zábavy pro fanoušky scifi!

Plzeňské science center Techmania je v České republice ojedinělým projektem, experimentální stanicí pro zvídavé, která představuje ideální syntézu mezi platformou neformálního vzdělávání a populární turistickou destinací. Cílem Techmanie je napomáhat veřejnosti, zejména žákům, studentům a rodinám s dětmi nacházet a rozvíjet osobní vztah k vědě a technice a v obecné rovině objevovat možnosti lidského poznání. Interaktivní expozice, laboratoře, show, workshopy či 3D/2D projekce čekají na své návštěvníky na výstavní ploše 12 500 m2.

 

Science center systematicky nabízí stálé i putovní expozice, jejichž doménou je interaktivnost. Fyzika, chemie, matematika, astronomie či biologie jsou též častými tématy populárně-vzdělávacích show či workshopů. Techmania hodlá zejména školním skupinám poskytovat prvotřídní zázemí svých špičkově vybavených školních laboratoří, dílen či kluboven.

Supermoderní 3D planetárium a projekce na kulovou plochu

""

Co je lepší než dva rozměry? Přece rozměry tři! Od 4. listopadu 2013 je v Techmanii otevřeno supermoderní 3D planetárium, první svého druhu v České republice. To vám nabízí trojrozměrné projekce na kulovou plochu a mnoho dalšího. Poznejte nejen vesmír, ale i svět moří, oceánů, hmyzu nebo třeba nanovláken, a to interaktivně!

 

V digitálním planetáriu Techmanie najdete 3D i 2D filmy, expozici Vesmír i projekční globus Science On a Sphere...

 

 

 

Díky partnerství s TECHMANIÍ budeme fanouškům fantastiky přinášet více informací o zajímavých akcích, vesmíru a nejnovějších 2D/3D filmech.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem