Vanili.cz se stal scifi partnerem Techmania Science Center

Vanili.cz se stal scifi partnerem Techmania Science Center
20.06.2014

S radostí vám oznamujeme, že Techmania Science Center v Plzni a sci-fi portál VANILI.cz uzavřely dohodu o vzájemné podpoře a staly se partnery v oblasti vzdělávání a zábavy.

Více informací o 3D filmech, vesmíru a více zábavy pro fanoušky scifi!

Plzeňské science center Techmania je v České republice ojedinělým projektem, experimentální stanicí pro zvídavé, která představuje ideální syntézu mezi platformou neformálního vzdělávání a populární turistickou destinací. Cílem Techmanie je napomáhat veřejnosti, zejména žákům, studentům a rodinám s dětmi nacházet a rozvíjet osobní vztah k vědě a technice a v obecné rovině objevovat možnosti lidského poznání. Interaktivní expozice, laboratoře, show, workshopy či 3D/2D projekce čekají na své návštěvníky na výstavní ploše 12 500 m2.

 

Science center systematicky nabízí stálé i putovní expozice, jejichž doménou je interaktivnost. Fyzika, chemie, matematika, astronomie či biologie jsou též častými tématy populárně-vzdělávacích show či workshopů. Techmania hodlá zejména školním skupinám poskytovat prvotřídní zázemí svých špičkově vybavených školních laboratoří, dílen či kluboven.

Supermoderní 3D planetárium a projekce na kulovou plochu

""

Co je lepší než dva rozměry? Přece rozměry tři! Od 4. listopadu 2013 je v Techmanii otevřeno supermoderní 3D planetárium, první svého druhu v České republice. To vám nabízí trojrozměrné projekce na kulovou plochu a mnoho dalšího. Poznejte nejen vesmír, ale i svět moří, oceánů, hmyzu nebo třeba nanovláken, a to interaktivně!

 

V digitálním planetáriu Techmanie najdete 3D i 2D filmy, expozici Vesmír i projekční globus Science On a Sphere...

 

 

 

Díky partnerství s TECHMANIÍ budeme fanouškům fantastiky přinášet více informací o zajímavých akcích, vesmíru a nejnovějších 2D/3D filmech.Kam dál?

Přečtěte si další články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty, celebrity a hledáte články o inspirativních či známých osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.