banner
banner

Vanili.cz je scifi partnerem Muzea Karla Zemana

Vanili.cz je scifi partnerem Muzea Karla Zemana
23.04.2014
Vanili.cz je scifi partnerem Muzea Karla Zemana

S radostí vám oznamujeme, že MUZEUM KARLA ZEMANA a scifi portál VANILI.cz uzavřely dohodu o vzájemné podpoře a staly se partnery v oblasti rozvoje fanouškovské scifi a fantasy komunity.

Cílem partnerství je více informací a zábavy pro fanoušky scifi

Muzeum Karla Zemana prezentuje celoživotní dílo světově uznávaného filmového tvůrce Karla Zemana a jeho filmové triky, kterými proslavil československé scifi filmy 20. století. Výstava mapuje Zemanovu tvorbu od prvních animací a loutkových filmů ve 40. letech 20. století až po díla z jeho posledního tvůrčího období.

 

Podstatná část expozice je pak věnována jeho nejzásadnějším filmům – Cestě do pravěku, Vynálezu zkázy a Baronu Prášilovi. Muzeum je unikátní svým hravým pojetím – nabízí vám možnost se zapojit a vyzkoušet si na vlastních fotoaparátech a videokamerách trikové postupy, které Karel Zeman ve svých filmech používal.

 

Díky partnerství s Muzeem Karla Zemana budeme fanouškům fantastiky přinášet více informací o zajímavých akcích a obohatíme naši literární soutěž o nové ceny.

 

 

Vanili.cz je scifi partnerem Muzea Karla ZemanaKam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem