banner
banner

Recenze hororového filmu V pasti

Recenze hororového filmu V pasti
05.09.2017
Recenze hororového filmu V pasti

NEVĚŘ VŠEMU, CO VIDÍŠ ANEB PŘEČTĚTE SI DRSNOU RECENZI FILMU V PASTI!

Dnes bych se měl zamyslet nad kvalitami hororu V pasti s Naomi "milfka jak prase" Watts v hlavní roli...hm...tak jdem na to!

Dopředu bohužel musím prozradit, že tam žádné kvality nejsou. Naomi je jediná věc, která stojí v tomhle filmu za to a to je opravdu, ale opravdu málo. Tímhle filmem nedostáváme ani to pověstné filmové/hororové béčko a dostáváme se v abecedě ještě o dost dále.

Asi nejhorším na tomhle rádoby hororu je scénář. Můžu Vás ujistit, že nejsem žádnej intouš, který kouká pouze na artovky, ale scénáristka Christina Hodson je buď po lobotomii a nebo to za ní napsal její pes, jestli nějakýho má.

Sice dostaneme pár laciných lekaček, ale hlavně uvidíme postavy, které jsou absolutně dementní a to některé mají jistě i vysokou školu. Vím, že chtít po postavách v hororu, aby se chovali alespoň trošičku inteligentně je většinou nadlidský úkol. Ale pokud je to podáno zábavnou formou, tak se to dá odpustit nebo to dokonce vítáte (prsatá blondýna raději běží do patra místo aby utekla ven atd.). Tady se toho bohužel nedočkáte.

Abych se trochu dotkl děje. Na začátku máme standardně rodinnou tragédii a pak se vlastně půl hodiny nic neděje. Sledujeme, jak se Naomi stará o nevlasního syna ve vegetativním stavu a vykonává práci dětské psycholožky. Dále tu máme malého pacienta trpícího asi nějakou sluchovou vadou, který se jí jednou vloupe domů a než se Naomi naděje, zase zmizí. A pak se začnou dít podle tvůrců strašidelné věci. Podle mě ale vůbec. Ve filmu je pár vedlejších postav, které jsou nesympatické a hlavně pro příběh úplně zbytečné.

Pak přijde jediný světlý bod a to je přepokládaný twist. Pro někoho, kdo viděl alespoň dva horory, nic co by Vás překvapilo. Ale dejme tomu, že tohle je jedna z mála povedených věcí. No a následuje jakože finále, které nemá ani spád, ale ani nic jiného. Prostě to skončí a člověk si říká, že měl raději tu hodinu a půl koukat na teleshopping.

Závěrem bych to shrnul tak, že V pasti je opravdu nudný film se stále krásnou Naomi Watts a s nehorázně nevyužitým Oliverem Plattem (jak já ho žral ve Třech mušketýrech a ve výborném béčku Jezero).

Takže za mne 3/10 a kdo si chce užít výborný horor s kočkou Naomi Watts, ať raději opětovně sáhne po Kruhu.

Ziki - milovník hororů a redaktor magazínu Vanili.cz

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Reklama

Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem