V Americe vzniká horor podle scénáře dívky z Plzně

V Americe vzniká horor podle scénáře dívky z Plzně
27.08.2019

Alex Gomez si vybral krátkometrážní scénář začínající scenáristky Aleny Čadové Knock, Knock, aby podle něj natočil groteskní horor.

Natáčení v Miami bylo dokončeno v květnu letošního roku. Pro finální zpracování je potřeba posledních 4.500 dolarů.

Alena Čadováboduje už nějaký ten rok se svými scénáři na filmových festivalech a nyní si její práce konečně všiml i nějaký režisér. Krátkometrážní groteskní horor o funebrákovi, jenž zažije jednu velmi neklidnou noční směnu, se natáčel ve skutečném pohřebním ústavu. Hlavní role se zhostil americký herec Joshua Ritter a v roli vedlejší se představí Fedor Steer. Ten je divákům znám především jako William Hill alias Vysoký muž v klobouku ze seriálu The Haunting of Hill House. Natáčení nízkorozpočtového hororu zatím spolklo 10.000 dolarů. Pro finální postprodukci je potřeba v kampani vybrat posledních 4.500 dolarů. Vyjádřit podporu filmu mohou fanoušci hororového žánru zde: https://www.gofundme.com/f/KnockKnockShortHorrorSuspenseFilmCrowdFundingLink

Čadovánapsala Knock, Knock už v roce 2015 a mezitím za scénář získala několik ocenění. Nemaje kontakty ve filmovém světě, ani vystudovanou filmovou školu, věnovala  se dál v tichosti svému psaní a na svůj první film si hezky počkala. Gomez její práce nalezl na Inktip.com, webu určeném pro publikování scénářů. "Jde o snovou spolupráci s neuvěřitelně talentovanými lidmi. Gomez mne poprvé kontaktoval v říjnu 2018. Kdyby mi tehdy někdo řekl, že díky němu dojde Knock, Knock filmového zpracování, navíc s tak hvězdným obsazením, nevěřila bych mu ani za mák".

Kampaň na podporu filmu poběží do 5.října 2019.Kam dál?

Přečtěte si další články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty, celebrity a hledáte články o inspirativních či známých osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.