banner
banner

Únorové novinky v Techmanii

Únorové novinky v Techmanii
27.01.2017
Únorové novinky v Techmanii

Techmanie připravila na nejkratší měsíc roku bonusovou nabídku pro své návštěvníky: Únorovou vstupenku.

Od 31. ledna do 28. února zaplatí lidé za vstup pouze 150 Kč za osobu a v této ceně budou mít jak prohlídku všech expozic, tak i projekce ve 3D Cinema a 3D Planetáriu. Planetárium navíc uvádí 1. února nový film Musica. Ten přibližuje vztah mezi hudbou a matematikou, hudbou a vesmírem a hudbou a naší vlastní DNA.

V období jarních prázdnin je v Techmanii otevřeno jako obvykle, tedy ve všední dny od 8:30 do 17 hodin, v sobotu od 10 do 19 a v neděli od 10 do 18 hodin.

Techmania Science Center je předním hráčem na poli neformálního vzdělávání v České republice. Jen v loňském roce ji navštívilo 220 785 lidí. Letos očekává miliontého návštěvníka a do tohoto čísla chybí už jen zhruba třicet tisíc osob.

Hudba a vesmír - dva zdánlivě nespojitelné světy, které však mají překvapivě hodně společného. Abychom tomuto spojení ale porozuměli, musíme se vydat až ke dvojšroubovici DNA a putovat od dinosaurů ke člověku. Snímek divákům umožní hudbu nejen slyšet, ale dokonce i vidět.Reklama

Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem