banner
banner

Steampunkovo-viktoriánské obludárium již pomalu otevírá své brány!

Steampunkovo-viktoriánské obludárium již pomalu otevírá své brány!
05.08.2019
Steampunkovo-viktoriánské obludárium již pomalu otevírá své brány!

Přeneste se s námi v čase do dob největšího rozkvětu “freak shows” aneb bizarních přehlídek lidské abnormality, podivuhodností a extrémů!

Již potřetí uvítá hostivařský klub Kotelna největší steampunkovou akci v Praze –

Čaj o páté. Že Vás nudné odpoledne u šálku trpkého čaje neláká?

Ani nás ne. Již samotný podtitul tohoto ročníku Vás rychle přesvědčí o tom, že půjde o večer plný neopakovatelných zážitků a nudit se s námi opravdu nebudete. Steampunkovo-viktoriánské obludárium již pomalu otevírá své brány!

Nechte se zlákat a nahlédněte spolu s námi za oponu světa, kde každodenní všednost dostává zcela jiný rozměr a kde nic není nemožné. Těšíme se na Vás 14. 9. od 17:00 v Klubu Kotelna.

Vzduch v zákulisí pozvolna těžkne směsicí parfémů, vůní rýžového pudru, kůže a potu. Ve všeobecném šumu chvílemi zaznívá klapot podpatků, zasvištění biče nebo letmé syčení šněrovadla ladně se vinoucího průchodkami korzetu. Přípravy na večerní vystoupení právě vrcholí. Hlediště praská ve švech a mezi potemnělými tvářemi převládá příjemné napětí a zvědavost. Ještě naposledy upravit účes, překontrolovat a upevnit podvazky. Jedna noha, pak druhá, třetí… Tak počkat?!

Přeneste se s námi v čase do dob největšího rozkvětu “freak shows” aneb bizarních přehlídek lidské abnormality, podivuhodností a extrémů!

Prostory klubu pro tento jedinečný večer ovládne šílený principál se svým fantaskním cirkusem, z jehož osazenstva Vám bude přecházet zrak a po zádech běhat mráz. Nevšední zážitky, propracované masky a kostýmy, dechberoucí akrobatická vystoupení, výklad karet, zdobený fotografický koutek, stylové pokrmy – to vše, a ještě mnohem více pro Vás připravujeme ve Steampunkovo-viktoriánském obludáriu. 

Vstupenky můžete zakoupit přes sms ticket zde>

ČAJ O PÁTÉ 2019 je jedinečným tématickým večerem ve steampunkovém, viktoriánském & dekadentním stylu.

Tentokrát se společně přeneseme do atmosféry pravého steampunkového obludária v jedné z vyhlášených čtvrtí ponurého Londýna na sklonku 19. století. Společnost čelí tváří v tvář nejen velké průmyslové revoluci, ale také době, ve které nic není nemožné a zároveň nic není takové, jak se zdá!
  • přednášky,
  • velkolepá panoptická přehlídka,
  • prodejní stánky s módními doplňky i oděvy v různých alternativních stylech,
  • taneční i divadelní doprovodná vystoupení,
  • výstavy,
  • tématická hudba,
  • workshopy,
  • fotokoutek,
  • stylová výzdoba i občerstvení a mnoho dalšího!

Účast na večeru je podmíněna dresscode, který je však velice pestrý a široký. Vstup na událost je vzhledem úrovni dekadence a eroticky laděným náznakům striktně pro 18+.

ČAJ O PÁTÉ volně navazuje na předchozí ročníky: ČAJ O PÁTÉ: Viktoriánské podsvětí a ČAJ O PÁTÉ: Od oděvu po výchovu.Reklama

Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem