banner
banner

Steampunkovo-viktoriánské obludárium již pomalu otevírá své brány!

Steampunkovo-viktoriánské obludárium již pomalu otevírá své brány!
05.08.2019
Steampunkovo-viktoriánské obludárium již pomalu otevírá své brány!

Přeneste se s námi v čase do dob největšího rozkvětu “freak shows” aneb bizarních přehlídek lidské abnormality, podivuhodností a extrémů!

Již potřetí uvítá hostivařský klub Kotelna největší steampunkovou akci v Praze –

Čaj o páté. Že Vás nudné odpoledne u šálku trpkého čaje neláká?

Ani nás ne. Již samotný podtitul tohoto ročníku Vás rychle přesvědčí o tom, že půjde o večer plný neopakovatelných zážitků a nudit se s námi opravdu nebudete. Steampunkovo-viktoriánské obludárium již pomalu otevírá své brány!

Nechte se zlákat a nahlédněte spolu s námi za oponu světa, kde každodenní všednost dostává zcela jiný rozměr a kde nic není nemožné. Těšíme se na Vás 14. 9. od 17:00 v Klubu Kotelna.

Vzduch v zákulisí pozvolna těžkne směsicí parfémů, vůní rýžového pudru, kůže a potu. Ve všeobecném šumu chvílemi zaznívá klapot podpatků, zasvištění biče nebo letmé syčení šněrovadla ladně se vinoucího průchodkami korzetu. Přípravy na večerní vystoupení právě vrcholí. Hlediště praská ve švech a mezi potemnělými tvářemi převládá příjemné napětí a zvědavost. Ještě naposledy upravit účes, překontrolovat a upevnit podvazky. Jedna noha, pak druhá, třetí… Tak počkat?!

Přeneste se s námi v čase do dob největšího rozkvětu “freak shows” aneb bizarních přehlídek lidské abnormality, podivuhodností a extrémů!

Prostory klubu pro tento jedinečný večer ovládne šílený principál se svým fantaskním cirkusem, z jehož osazenstva Vám bude přecházet zrak a po zádech běhat mráz. Nevšední zážitky, propracované masky a kostýmy, dechberoucí akrobatická vystoupení, výklad karet, zdobený fotografický koutek, stylové pokrmy – to vše, a ještě mnohem více pro Vás připravujeme ve Steampunkovo-viktoriánském obludáriu. 

Vstupenky můžete zakoupit přes sms ticket zde>

ČAJ O PÁTÉ 2019 je jedinečným tématickým večerem ve steampunkovém, viktoriánském & dekadentním stylu.

Tentokrát se společně přeneseme do atmosféry pravého steampunkového obludária v jedné z vyhlášených čtvrtí ponurého Londýna na sklonku 19. století. Společnost čelí tváří v tvář nejen velké průmyslové revoluci, ale také době, ve které nic není nemožné a zároveň nic není takové, jak se zdá!
  • přednášky,
  • velkolepá panoptická přehlídka,
  • prodejní stánky s módními doplňky i oděvy v různých alternativních stylech,
  • taneční i divadelní doprovodná vystoupení,
  • výstavy,
  • tématická hudba,
  • workshopy,
  • fotokoutek,
  • stylová výzdoba i občerstvení a mnoho dalšího!

Účast na večeru je podmíněna dresscode, který je však velice pestrý a široký. Vstup na událost je vzhledem úrovni dekadence a eroticky laděným náznakům striktně pro 18+.

ČAJ O PÁTÉ volně navazuje na předchozí ročníky: ČAJ O PÁTÉ: Viktoriánské podsvětí a ČAJ O PÁTÉ: Od oděvu po výchovu.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce nejlepší filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny.

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit