Spirituální malíř Dalibor Vajnar vydal knihu!

Spirituální malíř Dalibor Vajnar vydal knihu!
13.11.2013

Unikátní kniha Dalibora Vajnara Tulák po hvězdách vznikala asi 10 let a právě teď vychází v limitovaném malém nákladu s důrazem na vytříbený obsah a zajímavé grafické pojetí.

Knihu Tulák po hvězdách získáte s podpisem autora

Citujeme autora Dalibora Vajnara: "Kniha přináší jednak na padesát reprodukcí mých obrazů, jednak filozofické texty, které se vztahují jak ke konkrétním dílům, tak i k úsekům na duchovní cestě. Své obrazy jsem vždy chápal jako prostředek ke sdělení faktu, že naše existence sahá mnohem dál, než nám říkají lidské smysly. Vzájemným doplňováním psané i vizuální formy tohoto sdělení jsem se v knize Tulák po hvězdách snažíl zanechat záznam o poznatcích a zkušenostech z duchovní cesty v co možná nejvýstižnější formě a dosáhnout jejich spojením hlubokého sdělení o světě vnějším i vnitřním. Péči jsem věnoval i grafické podobě, stejně jako kvalitě papíru a tisku. Upřímně říkám, že z knihy mám radost a děkuji, že jsem ji mohl na tento svět přivést."

Jak knihu objednat?

Kniha má 124 stran. Objednávat ji lze na e-mailu:dvajnar@ktkadan.cz nebo pomocí telefonu 733 728 212 (samozřejmě i na dobírku). Cena knížky činí 150 Kč.

 

Autor každému zájemci knihu odešle i s podpisem, bude-li si zájemce přát.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.