banner
banner

Spirituální malíř Dalibor Vajnar vydal knihu!

Spirituální malíř Dalibor Vajnar vydal knihu!
13.11.2013
Spirituální malíř Dalibor Vajnar vydal knihu!

Unikátní kniha Dalibora Vajnara Tulák po hvězdách vznikala asi 10 let a právě teď vychází v limitovaném malém nákladu s důrazem na vytříbený obsah a zajímavé grafické pojetí.

Knihu Tulák po hvězdách získáte s podpisem autora

Citujeme autora Dalibora Vajnara: "Kniha přináší jednak na padesát reprodukcí mých obrazů, jednak filozofické texty, které se vztahují jak ke konkrétním dílům, tak i k úsekům na duchovní cestě. Své obrazy jsem vždy chápal jako prostředek ke sdělení faktu, že naše existence sahá mnohem dál, než nám říkají lidské smysly. Vzájemným doplňováním psané i vizuální formy tohoto sdělení jsem se v knize Tulák po hvězdách snažíl zanechat záznam o poznatcích a zkušenostech z duchovní cesty v co možná nejvýstižnější formě a dosáhnout jejich spojením hlubokého sdělení o světě vnějším i vnitřním. Péči jsem věnoval i grafické podobě, stejně jako kvalitě papíru a tisku. Upřímně říkám, že z knihy mám radost a děkuji, že jsem ji mohl na tento svět přivést."

Jak knihu objednat?

Kniha má 124 stran. Objednávat ji lze na e-mailu:dvajnar@ktkadan.cz nebo pomocí telefonu 733 728 212 (samozřejmě i na dobírku). Cena knížky činí 150 Kč.

 

Autor každému zájemci knihu odešle i s podpisem, bude-li si zájemce přát.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem