Setkání fanoušků scifi a fantasy CONEC 2015 se koná v Brně

Setkání fanoušků scifi a fantasy CONEC 2015 se koná v Brně
31.07.2015

Pokud máte rádi sci-fi, fantasy, dobré seriály, deskové hry, RPG, LARP a podobné fenomény, tak určitě přijeďte 13. až 16.srpna do Brna!

Akce se jmenuje Conec [konec], což je slovní hříčka vycházející ze slova con/convention používaného obvykle pro podobná setkání fanoušků. Conec bude letos v Brně od 13.8. do 16.8.2015 v prostorách ZŠ Svážné 9.

Těšit se můžete na bohatý program – programové linie jsou zaměřeny na fantasy, sci-fi, známé seriály, japonské a orientální fenomény a fanovskou scénu v ČR i zahraničí. Nově letos přibude samostatná komiksová linie.

Za všechny organizátory Vás na Conec srdečně zveme a doufáme, že se nám spolu podaří připravit akci výjimečnou přátelskou atmosférou, ze které si odnesete spoustu unikátních zážitků.

Doufáme, že na Conec [nakonec] přijetete i vy!

Proč přijet právě na Conec?

  • Kvalitní program – přednášky procházejí dopředu schvalováním a připomínkami orgů

  • Nonstop con – con bude otevřený i přes noc, nikdo Vás nebude z conu vyhazovat, i přes noc poběží v určité míře program (komorní LARPy, deskové hry, RPG, některé přednášky apod.), spaní na místě ve spacáku je v ceně

  • Kamarádská atmosféra, tolerance a otevřenost – con je tu pro Vás, abyste se bavili, orgové aby vám pomáhali.

  • Hry a soutěže – kromě toho, že si na conu můžete leccos zahrát (deskové hry, RPG, LARP) budou probíhat také kvízy a soutěže ve kterých můžete vyhrát různé pěkné ceny.

  • Obchůdky – na místě budou stánky s deskovkama, prodejci knih a komiksů, plackostánek, trička, hrnky a jiné krámky.

 • Dobré občerstvení – na conu bude profesionální čajovna a dýmkárna, kafekára, pivo i nealko, drobné pochutiny. Kvalita je pro nás moc důležitá.

Více informací naleznete na stránkách http://www.con-ec.cz/.

Přidejte se na událost na FACEBOOKU!Kam dál?

Přečtěte si další články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty, celebrity a hledáte články o inspirativních či známých osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.