Scifi weby MZ-fans.cz a Vanili.cz zahájily spolupráci

Scifi weby MZ-fans.cz a Vanili.cz zahájily spolupráci
10.09.2015

S velkou radostí oznamujeme, že stránky MZ-fans.cz zaměřené na všechno okolo díla Miroslava Žambocha se staly partnerem scifi webu VANILI.cz.

Scifi weby MZ-fans.cz a Vanili.cz se vzájemně podporují!

S velkou radostí oznamujeme všem fanouškům a fanynkám českého scifi spisovatele Miroslava Žambocha, že stránky MZ-fans.cz zaměřené na všechno okolo díla Miroslava Žambocha se staly partnerem scifi webu VANILI.cz. Vzájemná spolupráce spočívá ve zveřejňování článků za účelem vzájemné mediální podpory. Našim společným cílem je zvýšení informovanosti o scifi projektech mezi fanoušky science fiction.

 

Doporučujeme vám navštívit stránky http://mz-fans.cz/ a také prosím podpořte projekt pro vznik českého scifi filmu Drsný spasitel na motivy knihy Miroslava Žambocha.

 

""Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.