UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Rozmístění programu Festivalu fantazie 2016

Rozmístění programu Festivalu fantazie 2016
12.02.2016

21. ročník největšího festivalu pop-kultury v ČR nabídne zahraniční herce, kostýmy z filmů a seriálů, velké herny a 1500 fanouškovských pořadů…

21. Festival fantazie proběhne v Chotěboři od čtvrtka 30. června do neděle 10. července 2016.

Chmurné předpovědi se naštěstí nenaplnily a oblíbené FFko proběhne opět ve čtyřech budovách a ve venkovním prostoru s programem, který nenabídne žádný jiný con na světě.

 

Program pro příznivce nejen sci-fi, fantasy a hororu v hrách, kostýmech, filmech, seriálech, anime, comicsech, knihách a na internetu by se měl opět naplnit přibližně 1500 pořady a až 50 filmy, těšit se můžete na druhou největší deskohernu v ČR a na velkou videohernu. Pozvánky se píší i pro zahraniční hosty - spisovatele i herce.

 

Program je určený nejen fanouškům fantastiky, jak je vidět z názvů a popisu programových linií v přehledu rozmístění programu v čase a prostoru.

 

 

Webové stránky se připravují, ale výtah hlavních informací včetně cen vstupného už najdete zde: http://www.festivalfantazie.cz/nejdulezitejsi/

 

 

Přehled novinek a změn oproti loňskému ročníku najdete zde http://www.festivalfantazie.cz/novinky/, ale samozřejmě víc řekne těm, kdo FFko už znají.

 

Zaškrtněte si v kalendáři datum FFka začněte šetřit nebo vydělávat, řekněte si šéfům o dovolenou nebo rodičům o souhlas, na Festlivalu fantazie 2016 nemůžete chybět!Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.