banner
banner

Prodej fotek a autogramů hvězd Comic-Con Prague 2020 byl zahájen!

Prodej fotek a autogramů hvězd Comic-Con Prague 2020 byl zahájen!
19.11.2019
Prodej fotek a autogramů hvězd Comic-Con Prague 2020 byl zahájen!

Festival popkultury Comic-Con Prague spustil v e-shopu prodej fotek a podpisů hvězd. Nabízí tak unikátní možnost získat vzácné podpisy herců a hereček.

Navíc se k tomu na místě budou zdarma podepisovat i komiksoví tvůrci, spisovatelé a další známé osobnosti. Historicky první Comic-Con Prague proběhne v termínu 7.– 9. února 2020 v pražském O2 universu.

„Zážitků a zkušeností si aktivní mladí lidé cení nejvíc, když máte zážitky, máte i skvělé vzpomínky. Vycházíme vstříc tomuto trendu a přivezeme na Comic-Con Prague plejádu zahraničních hostů, se kterými se mohou jejich fanoušci setkat, vyfotit nebo získat jejich podpis. Cena za účast takových osobností zejména z řad herců je často srovnatelná s náklady na vystoupení zpěváka nebo hudební skupiny a financování jejich návštěvy z prodeje společných fotografií s fanoušky a podpisů je na západě zcela běžné a tamní fanoušci jsou na to zvyklí,“ uvádí Pavel Renčín, marketingový ředitel Active Radio, jejíž produkční divize NoLimits akci spolupořádá.

Jak to funguje?

Vstupenku na Comic-Con Prague si zájemce koupí prostřednictvím sítě Ticketmaster. V její ceně je zahrnutý nabitý program v 15 sálech a pódiích, včetně všech besed s hosty. „Ke vstupence na festival si fanoušek může ještě dokoupit jedinečný zážitek s oblíbenou hvězdou prostřednictvím e-shopu Comic-Con Prague. Podle harmonogramu účasti hostů si zvolí den a zda má zájem o společnou fotku, podpis nebo podepsanou studiovou fotku. V lednu si pak ještě podle upřesněného programu vybere konkrétní čas, ve kterém pak přijde do vyhrazeného prostoru, aby získal nejen fotografii či podpis do sbírky, ale i zážitek se svým oblíbencem,“ vysvětluje Václav Pravda, programový ředitel festivalu. Ceny fotografií a autogramů se pohybují od 190 Kč v závislosti na vybrané hvězdě.

Z řad herců svoji účast již potvrdili například:
Ron Perlman (Kráska a zvíře, Hellboy, Hellboy 2: Zlatá armáda, Blade II, Star Trek: Nemesis, Zákon gangu, Pacific Rim),
Brandon Routh (Superman se vrací, Legends of Tomorrow, The Flash, Arrow, Chuck),
Ian McElhinney (Hra o trůny, Krypton, Hornblower, Rogue One: Star Wars Story),
Casper Van Dien (Hvězdná pěchota, Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel, Tarzan a Ztracené město, Ospalá díra, Alita: Battle Angel),
David Nykl (Hvězdná brána: Atlantida, Arrow, Supernatural, Heuréka – město divů, Bez vědomí),
Predrag Bjelac (Harry Potter a Ohnivý pohár, Letopisy Narnie: Princ Kaspian, Gangster Ka, Rapl, Cirkus Bukowsky),
Anne Schaffer ( Harry Potter a Princ dvojí krve, Harry Potter a Relikvie smrti, Zaklínač, Hollyoaks).
Z komiksových tvůrců pak třeba Marco Turini, Alvaro Martinez, Brian Azzarello, Petr Kopl nebo Jonáš Ledecký.

Novinky a aktuality o akci můžete sledovat na Webu, Facebooku a Instagramu, kam budou postupně přidávány nové podrobnější informace.Reklama

Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem