banner
banner

Přijďte na zábavný scifi večer do sportpenzionu Pohoda

Přijďte na zábavný scifi večer do sportpenzionu Pohoda
10.08.2015
Přijďte na zábavný scifi večer do sportpenzionu Pohoda

V pátek 14.8.2015 od 18hodin bude v moderním Sportpenzionu Pohoda v Letkově u Plzně číst scifista Jan Vavřička fantastické povídky okořeněné erotikou a humorem. Jde o autorské čtení na podporu charitativního projektu Vostrá krása.

Pohodové autorské čtení a malování karikatur

Přijďte v pátek 14.8.2015 do moderního nekuřáckého Sportpenzionu Pohoda a užijte si pohodový večer! Součastí autorského povídkového večera bude malování veselých originálních karikatur malířem Petrem Šrédlem. Smyslem akce je užít si hezký páteční večer a především podpořit sdružení Krása v srdci, které bylo založeno počátkem roku 2009 a jehož cílem je podpora a pomoc sociálně slabším a problematickým skupinám.

Výtěžek půjde ve 100% výši na charitativní projekt Vostrá krása

Autor scifi povídek Jan Vavřička a malíř fantasy a scifi obrazů Petr Šrédl se rozhodli vytvořit ilustrovanou sbírku povídek s názvem Vostrá krása. Jde o charitativní projekt, který podporují: Miss České republiky Lucie Křížková, spisovatel Ivo Fencl, nejkrásnější Dívka Šumavy Barbora Povišerová, starosta města Stříbro Karel Lukeš, zpěvačka Bára Zemanová, Miss Czech Press Veronika Dejová, malířka Karolína Wellartová, režisér Petr Smazal, filmař Majk Kasl a finalistky soutěže Česko-Slovenská MISS 2015.

PROGRAM: Autorské čtení, malování karikatur, natáčení dokumentu.

KDE: Sportpenzion pohoda Letkov (tel.: +420 773 140 012, +420 377 454 320, email: recepce@sportpenzionpohoda.cz)

KDY: v pátek 14.8.2015 v 18:00hod.

Vstupné: 50Kč či dobrovolné více. Veškeré peníze ze vstupného (50Kč) a z malování karikatur (100Kč) a z prodeje posledních kousků Vostré pohody (100Kč) půjdou na charitativní projekt Vostrá krása.

Přidejte se k události!

Přidejte se k události na Facebooku!

Projekt mediálně podporují:

 Reklama

Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem