PŘEDPREMIÉRA STAR TREK: DO NEZNÁMA

PŘEDPREMIÉRA STAR TREK: DO NEZNÁMA
10.08.2016

Pokud o tom ještě nevíte, tak 17.8. budete mít možnost mezi prvními vidět nový Star Trek. V Kině BIO | OKO od 23.00 chystáme speciální předpremiéru. Můžete se opět těšit na Vaše hrdiny jako jsou kapitán James T. Kirk, Spock, komandér Nyota Uhuru, Leonard McCoy, šefinženýr Scott a mnoho dalších.

Už jen 1 týden zbývá do speciální předpremiéry nového Star Treku. Na co všechno se můžete těšit 17.8. od 23.00 v kině Bio Oko?

1) prvních 50 z vás získá plakát filmu
2) každý získáte sladký dárek
3) přijdou fanoušci v tématických kostýmech
4) foyer rozezní melodie ze Star Trek filmů a seriálu v živém provedení, také zde
bude připravena malá ukázka Star Trek vesmírných lodí
5) a to hlavní, čeká vás předpremiéra nového Star Treku, který velmi kladně přijali jak filmový kritici, tak i kovaní fanoušci.

 

""

 

Vstupenky za 150 Kč v prodeji on-line zde anebo na pokladně kina BIO | OKO.

 

Nový Star Trek měl za velkou louží už svou premiéru. Ohlasy filmových kritiků i fanoušků jsou dobré, jsou více než dobré! Máme se na co těšitKam dál?

Přečtěte si další články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty, celebrity a hledáte články o inspirativních či známých osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.