Prach a Broky s Loupežnickým bálem

Prach a Broky s Loupežnickým bálem
12.07.2016

Prach a Broky budou online ke shlédnutí od 5.srpna. Tvůrci to oslaví Loupežnickým bálem
Už od Vánoc mohli diváci shlédnout v několika desítkách kin nový český nezvislý film Prach a Broky. Tahle drsná hodinová pohádka se však zdaleka nepromítala ve všech městech, a tak fanoušci jistě ocení, že se 5. srpna film uveřejnění online.

A to není všechno. Kulturní spolek Rosenthal, který za filmem stojí, se rozhodl to oslavit ve velkém stylu a v den uveřejnění svolal Loupežnický bál!

Ten by se sice měl konat v hostinci uprostřed divokých brdských lesů, to ale není zrovna praktické, a tak organizátoři zvolili místo, které se k tomu alespoň přibližuje; bál proběhne v Praze v Pavilonu Grébovka v Havlíčkových sadech, a to 5.srpna od 19:00.

Na této mimořádné události se budou vyskytovat všichni tvůrci filmu, ale také všichni herci ve svých filmových kostýmech. Návštěvníci jsou vyzváni, aby i oni dorazili v kostýmu - kdo přijde v loupežnickém úboru, dostane vstup zdarma. Jako hlavní bod programu je závěrečná projekce filmu pod širým nebem na čelo Pavilonu a jeho zveřejnění online.

 

A o čem film vlastně je? Prach a Broky se točí okolo krásné, ale kruté Hraběnky, a jejím střetem s bandou sedmi loupežníků, mezi nimiž jsou i taková esa jako Lotrando nebo Rumcajs.  Tvůrci vsadili na estetiku klasických českých pohádek, která je spojená s akčními bitkami a drsnějším příběhem tarantinovského ražení - zkrátka taková pohádka pro dospělé.

 

Aktuality o Loupežnickém bále můžete sledovat na FB události.Kam dál?

Přečtěte si další články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty, celebrity a hledáte články o inspirativních či známých osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.