Prach a broky a Lesapán? Užijte si 2 akční kousky v jednom filmovém pásmu!

Prach a broky a Lesapán? Užijte si 2 akční kousky v jednom filmovém pásmu!
23.02.2016

Loupežnický biják Prach a Broky úspěšně vyprodává česká kina. Lesapán získal nominaci na Českého lva a mluví se o něm jako o nejlepším českém horroru! Přijeďte 4. března do velkého sálu Kina Lucerna!

Nové úspěšné české fantastické filmy LESAPÁN a Prach a broky

Loupežnický biják Prach a Broky úspěšně vyprodává česká kina, má už přes 2500 platících diváků, a to bez oficiálního distributora či masivní reklamní kampaně. Lesapán získal nominaci na Českého lva a mluví se o něm jako o nejlepším českém horroru.

 

Tyhle filmy se navzdory nízkému rozpočtu zkrátka vyvedly na jedničku. Autoři snímků se spojili a českému divákovi přináší jedinečnou možnost vidět oba filmy v jedné projekci.

Kdy a kde? 4. března od 20:30 ve velkém sále Kina Lucerna.

Nebudou chybět režiséři Šimon Pešta a Pavel Soukup, se kterými bude možné dát řeč po projekci na afterpárty v kinokavárně.

Pro film Prach a Broky projekce zároveň znamená epické rozloučení s pražskými kiny, v Praze se již nebude pouštět vůbec. I pro Lesapána je promítání výjimečné - bude to poslední projekce před udílením cen Český lev. Nebude chybět ani průvodní slovo tvůrců, afterparty nebo projekce dosud nezveřejněného filmu o filmu: Prach a Broky.

Prach a Broky + Lesapán. To by si žádný filmový nadšenec neměl nechat ujít!

 

 

Lístky je možné koupit přes rezervační systém Kina Lucerna.

 

Aktuality můžete sledovat na naší FB události.
Kam dál?

Přečtěte si další články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty, celebrity a hledáte články o inspirativních či známých osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.