UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Prach a broky a Lesapán? Užijte si 2 akční kousky v jednom filmovém pásmu!

Prach a broky a Lesapán? Užijte si 2 akční kousky v jednom filmovém pásmu!
23.02.2016

Loupežnický biják Prach a Broky úspěšně vyprodává česká kina. Lesapán získal nominaci na Českého lva a mluví se o něm jako o nejlepším českém horroru! Přijeďte 4. března do velkého sálu Kina Lucerna!

Nové úspěšné české fantastické filmy LESAPÁN a Prach a broky

Loupežnický biják Prach a Broky úspěšně vyprodává česká kina, má už přes 2500 platících diváků, a to bez oficiálního distributora či masivní reklamní kampaně. Lesapán získal nominaci na Českého lva a mluví se o něm jako o nejlepším českém horroru.

 

Tyhle filmy se navzdory nízkému rozpočtu zkrátka vyvedly na jedničku. Autoři snímků se spojili a českému divákovi přináší jedinečnou možnost vidět oba filmy v jedné projekci.

Kdy a kde? 4. března od 20:30 ve velkém sále Kina Lucerna.

Nebudou chybět režiséři Šimon Pešta a Pavel Soukup, se kterými bude možné dát řeč po projekci na afterpárty v kinokavárně.

Pro film Prach a Broky projekce zároveň znamená epické rozloučení s pražskými kiny, v Praze se již nebude pouštět vůbec. I pro Lesapána je promítání výjimečné - bude to poslední projekce před udílením cen Český lev. Nebude chybět ani průvodní slovo tvůrců, afterparty nebo projekce dosud nezveřejněného filmu o filmu: Prach a Broky.

Prach a Broky + Lesapán. To by si žádný filmový nadšenec neměl nechat ujít!

 

 

Lístky je možné koupit přes rezervační systém Kina Lucerna.

 

Aktuality můžete sledovat na naší FB události.
Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.