banner
banner

Postpunkový Undergroud útočí na vaši sluchovou soustavu

Postpunkový Undergroud útočí na vaši sluchovou soustavu
24.06.2020
Postpunkový Undergroud útočí na vaši sluchovou soustavu

Hlas toho krásného nového Kotletova světa tentokrát jako audio kniha

Příběh bývalého policisty Vachtena, digitálních čarodějek a futuristické Prahy roku 2107 jsme recenzovali nedávno. Takže jen zběžně. Praha City je velkoměsto ovládané korporacemi. Z té naší milované a nenáviděné stověžaté byste našli nějaké ty zbytky na dně hlubokých kaňonů tvořených mnohapatrovými mrakodrapy. Příběh o naději, víře a technologiích je trochu jiný, než jsme u Františka Kotlety zvyklí. Přesto nepostrádá akci, cynického hlavního hrdinu a trochu toho digitálního sexu.

Epocha si audioknihy svých autorů vydává už nějaký ten pátek ve spolupráci s Audiotékou a nejinak je tomu s Undergroundem. Do narátorské židle usedl herec Moravskoslezského divadla Olomouc Petr Kubes. Má za sebou práci na několika audioknihách různých žánrů a patří mezi ty zkušenější narátory. Posluchač si sice musí chvilku zvykat na jeho měkký hlas (přeci jen si pod drsným Vachtenem mnozí představí spíš někoho s hrubším hlasem), ale o to více mu jdou ženské party. Nicméně přednes je bezchybný a narátor drží vytyčenou linku od začátku do konce. I režie a zvuk jsou v pořádku a posluchač nemusí každou chvíli tlumit nebo zvyšovat hlasitost. Takže pokud vám nebude vadit že Vachten nemluví jako Bruce Willis, pravděpodobně budete s audio verzí nejnovější knihy Františka Kotlety spokojeni. A jako bonusu se vám dostane opravdu skvělé znělky oddělující jednotlivé kapitoly, která nejenže lahodí uchu, ale především perfektně sedí k příběhu.

Tentokrát se Epocha a Audiotéka ne-li vytáhly, tak určitě pochlapily.

Hodnocení: 76%

Formát:MP3 ke stažení

https://audioteka.com/cz/audiobook/undergroundKam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem