banner
banner

Na Světě knihy v Plzni se podíváte do kuchyně E-magazínu Vanili.cz

Na Světě knihy v Plzni se podíváte do kuchyně E-magazínu Vanili.cz
13.09.2018
Na Světě knihy v Plzni se podíváte do kuchyně E-magazínu Vanili.cz

Máme pro vás fantastickou informaci!

Vanili.cz bude mít stánek na Světě knihy v Plzni. Oba dva dny tj. 21. – 22. 9. 2018 vám umožní nahlédnout do své tvůrčí kuchyně a představí své dříče, kteří pro vás připravují obsah E-magazínu. Jelikož jsou jimi autoři knih, budete mít možnost hovořit s nimi právě i o jejich literární tvorbě a co hlavně, pořídit si tam jejich počiny v tištěné podobě. Představíme vám tak humoristický sci-fi román šéfredaktora Michala Březiny Měsíční deník, také zakoupíte knihy i známého plzeňského spisovatele Ivo Fencla a konečně i novinku naší Kristinky Haidingerové Richardovy živé hračky.
 
Autoři se na vás těší, úsměvy nahodili už teď, načež i zároveň nakoupili sadu propisovaček, aby se vám mohli do knih podepsat, případně podepsat na různé části těla. (Michal umí perfektního medvídka na levou půlku dámské sedinky)
 
Kolem našeho stánku – BUS18 (najdete ho snadno, je úplně na konci a bude tam sedět takový vousatý pán) se během výstavní doby bude navíc ochomýtat spousta dalších lidí spjatých se sci-fi světem Vanili.cz.
 
No, těšíme se na vás moc a doufáme, že tu frontu, kterou tam vytvoříte, zvládneme odbourat. Takže, ještě jednou: Svět knihy – Plzeň, areál DEPO2015, pátek a sobota 21. – 22. září 2018! Číslo našeho stánku BUS18. Dole ještě mrkněte na plakátek.
 
- - -
Za redakční tým Vanili.cz Michal BřezinaKam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce nejlepší filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny.

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

 

 

Navštivte sekci SCI-FI QUEST pro ortodoxní scifaře!

Vychutnejte si speciální rozhovory se speciálními hosty Michala Březiny.

Vstoupit