UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Na Světě knihy v Plzni se podíváte do kuchyně E-magazínu Vanili.cz

Na Světě knihy v Plzni se podíváte do kuchyně E-magazínu Vanili.cz
13.09.2018

Máme pro vás fantastickou informaci!

Vanili.cz bude mít stánek na Světě knihy v Plzni. Oba dva dny tj. 21. – 22. 9. 2018 vám umožní nahlédnout do své tvůrčí kuchyně a představí své dříče, kteří pro vás připravují obsah E-magazínu. Jelikož jsou jimi autoři knih, budete mít možnost hovořit s nimi právě i o jejich literární tvorbě a co hlavně, pořídit si tam jejich počiny v tištěné podobě. Představíme vám tak humoristický sci-fi román šéfredaktora Michala Březiny Měsíční deník, také zakoupíte knihy i známého plzeňského spisovatele Ivo Fencla a konečně i novinku naší Kristinky Haidingerové Richardovy živé hračky.
 
Autoři se na vás těší, úsměvy nahodili už teď, načež i zároveň nakoupili sadu propisovaček, aby se vám mohli do knih podepsat, případně podepsat na různé části těla. (Michal umí perfektního medvídka na levou půlku dámské sedinky)
 
Kolem našeho stánku – BUS18 (najdete ho snadno, je úplně na konci a bude tam sedět takový vousatý pán) se během výstavní doby bude navíc ochomýtat spousta dalších lidí spjatých se sci-fi světem Vanili.cz.
 
No, těšíme se na vás moc a doufáme, že tu frontu, kterou tam vytvoříte, zvládneme odbourat. Takže, ještě jednou: Svět knihy – Plzeň, areál DEPO2015, pátek a sobota 21. – 22. září 2018! Číslo našeho stánku BUS18. Dole ještě mrkněte na plakátek.
 
- - -
Za redakční tým Vanili.cz Michal BřezinaKam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.