Měsíční oheň

Měsíční oheň
06.06.2019

Vítej v Anmaru, poutníče!

V této zemi jsi cizincem. Tvé oči ještě nespočinuly na špicích Zornorijského pohoří, na divých vodách řeky Ruskin či zelenavých vrcholcích Holmingenských. A přesto jsi sem už jednou zavítal. Kdysi. Toto je země, o níž jsi snil. Vzpomínáš? Země, v níž můžeš být, kýmkoliv si zamaneš. Země kouzel a zázraků.

Avšak buď varován, poutníče!

Anmar je také zemí stínů, říší rohatých bestií a domovinou přízraků požírajících lidské duše. Kdo vstoupí do Anmaru, může se napojit jeho nevýslovnou krásou, nebo může být uchvácen a navždy pohlcen stvůrami, krčícími se v temnotě.

Dobře si proto rozmysli, zdali do Anmaru opravdu vkročíš.

Anotace

O stvoření, které tě napadlo, vyprávějí anmarské legendy. Nazývají jej Služebník stínů. Dokud budeš živ, bude ti v patách.

Uvrhli na tebe temnou kletbu havrana. Jen ty sám ji můžeš zlomit…

Vydej se na cestu do nepoznaných a nebezpečných krajů. Probojuj se až k posvátnému orákulu v srdci pralesa. Služebník stínů, vlkodlaci a černé víly si už brousí zuby!

Překonej nejednu nástrahu a na konci své cesty staň tváří v tvář nejtemnějšímu čaroději, jakého Anmar kdy poznal!

o dark fantasy gamebook
o interaktivní dobrodružný příběh
o pro fanoušky her na hrdiny
o vhodné pro začátečníky i zkušené hráče

Měsíční oheň
Autoři: Christian Sussner, Florian Sussner Formát: 160 x 110 mm
Vazba: brožovaná Překlad: Michal Smrkovský Obálka: Helge Blazer Ilustrace a mapy: Valèri Ostrowski Počet stran: 465 Rok: 2019
ISBN: 9788087761373

Obsah

Úvod Rychlý přehled pravidel Průvodní listina Kniha 1: Stín Kniha 2: Oheň Kniha 3: Krev Řešení hádanek Pravidla Výcvik Náhodné události Mapy
Kniha bude v e-shopech a kamenných prodejnách v průběhu první dvhou týdnů v červenci (Fantasyobchod ji bude mít již 5.6., ostatní o něco později).Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.