Květnová soutěž s JFK

Květnová soutěž s JFK
04.05.2016

Minulý měsíc jsme společně s JFK odhalili dimenzi, kde se skrývá tajemné a nebezpečné zlo. Bývalý agent EF měl znak meče a tomahawku nakreslený na letadle, což byla hlavní stopa a další malá indície byl znak hada požírající vlastní ocas (symbol tajemné pašerácké organizace operující v tomto světě) a pak vikingské runy naškrábané na bibli.

Bývalý agent Jim Doe prozradil několika odkazy v bibli, že cesta může vést i přes jiný svět, ale jaký to neprozradil. Při další prohlídce agentova letadla našel JFK pár hracích žetonů. Že by ony skrývaly odpověď? Kdo najde odpověď do půlnoci 31. května a pošle ji na náš redakční mail může vyhrát stejnojmennou knížku ze série JFK (jak jinak), kterou opět věnoval pan Kovář z Prahy (že by jeden z dvojníků JFK?)Kam dál?

Přečtěte si další články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty, celebrity a hledáte články o inspirativních či známých osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.