banner
banner

Květnová soutěž s JFK

Květnová soutěž s JFK
04.05.2016
Květnová soutěž s JFK

Minulý měsíc jsme společně s JFK odhalili dimenzi, kde se skrývá tajemné a nebezpečné zlo. Bývalý agent EF měl znak meče a tomahawku nakreslený na letadle, což byla hlavní stopa a další malá indície byl znak hada požírající vlastní ocas (symbol tajemné pašerácké organizace operující v tomto světě) a pak vikingské runy naškrábané na bibli.

Bývalý agent Jim Doe prozradil několika odkazy v bibli, že cesta může vést i přes jiný svět, ale jaký to neprozradil. Při další prohlídce agentova letadla našel JFK pár hracích žetonů. Že by ony skrývaly odpověď? Kdo najde odpověď do půlnoci 31. května a pošle ji na náš redakční mail může vyhrát stejnojmennou knížku ze série JFK (jak jinak), kterou opět věnoval pan Kovář z Prahy (že by jeden z dvojníků JFK?)Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem