banner
banner

Kristina Haidingerová, spisovatelka

Kristina Haidingerová, spisovatelka
05.01.2017
Kristina Haidingerová, spisovatelka

S portálem Vanili.cz se spolupracuje naprosto bezvadně.

S portálem Vanili.cz se spolupracuje naprosto bezvadně. Honza Vavřička (šéfredaktor a provozovatel portálu Vanili.cz) je proaktivní, má zájem o nové projekty a dává jim prostor. Těším se na další společné akce a spolupráci!

Pro mě jako spisovatelku a spoluorganizátorku ErotiConu a HorrorConu je spolupráce s portálem Vanili.cz vstupenkou mezi fanoušky, stránky Vanili.cz při tom tvoří ideální prostředí pro sběr i předávání informací nebo plánování akcí.

O spisovatelce Kristině Haidingerové

Kristina Haidingerová (provdaná Trefilová) je spisovatelka, ilustrátorka a recenzentka z Příbrami, kde se 19.2. 1980 narodila. Je autorkou horrorových románů o Violetech: Ti nepohřbení (2014) a Děti Raumy (2019) a erotického dramatu z 19. století Richardovy živé hračky (2016). Kristininy ilustrace jsou k vidění ve všech jejích románech, v časopise Howard nebo fantasy románech Drak bere vše a Krev teče vždycky červená. Přispěla také povídkami do řady antologií, pořádá festival HorrorCon a je editorkou jeho knižní řady.

Kontakt na Kristinu:Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem