banner
banner

Kristina Haidingerová, spisovatelka

Kristina Haidingerová, spisovatelka
05.01.2017
Kristina Haidingerová, spisovatelka

S portálem Vanili.cz se spolupracuje naprosto bezvadně.

S portálem Vanili.cz se spolupracuje naprosto bezvadně. Honza Vavřička (šéfredaktor a provozovatel portálu Vanili.cz) je proaktivní, má zájem o nové projekty a dává jim prostor. Těším se na další společné akce a spolupráci!

Pro mě jako spisovatelku a spoluorganizátorku ErotiConu a HorrorConu je spolupráce s portálem Vanili.cz vstupenkou mezi fanoušky, stránky Vanili.cz při tom tvoří ideální prostředí pro sběr i předávání informací nebo plánování akcí.

O spisovatelce Kristině Haidingerové

Kristina Haidingerová je spisovatelka, ilustrátorka, grafička a příležitostná hudební recenzentka, zpěvačka a textařka z Příbrami, kde se 19.2. 1980 narodila. 

Zatím jí vyšla hororová kniha Ti nepohřbení, která je inspirovaná metalovou hudbou, jejíž je Kristina velkou fanynkou. Související povídka Trest vyšla ve sborníku Poslední polibek, další vyšly např. ve sborníku Sto hororů ve sto slovech nebo v magazínu Howard. Kristininy ilustrace jsou k vidění právě v knize Ti nepohřbení a také v knize Haniny Veselé - Drak bere vše. 

Autorka ilustrovala i své další dílo „Richardovy živé hračky“, které pokřtila na ErotiConu 2016.

Kontakt na Kristinu:Reklama

Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem