Kristina Haidingerová, spisovatelka

Kristina Haidingerová, spisovatelka
05.01.2017

S portálem Vanili.cz se spolupracuje naprosto bezvadně.

S portálem Vanili.cz se spolupracuje naprosto bezvadně. Honza Vavřička (šéfredaktor a provozovatel portálu Vanili.cz) je proaktivní, má zájem o nové projekty a dává jim prostor. Těším se na další společné akce a spolupráci!

Pro mě jako spisovatelku a spoluorganizátorku ErotiConu a HorrorConu je spolupráce s portálem Vanili.cz vstupenkou mezi fanoušky, stránky Vanili.cz při tom tvoří ideální prostředí pro sběr i předávání informací nebo plánování akcí.

O spisovatelce Kristině Haidingerové

Kristina Haidingerová (provdaná Trefilová) je spisovatelka, ilustrátorka a recenzentka z Příbrami, kde se 19.2. 1980 narodila. Je autorkou horrorových románů o Violetech: Ti nepohřbení (2014) a Děti Raumy (2019) a erotického dramatu z 19. století Richardovy živé hračky (2016). Kristininy ilustrace jsou k vidění ve všech jejích románech, v časopise Howard nebo fantasy románech Drak bere vše a Krev teče vždycky červená. Přispěla také povídkami do řady antologií, pořádá festival HorrorCon a je editorkou jeho knižní řady.

Kontakt na Kristinu:Kam dál?

Přečtěte si další články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty, celebrity a hledáte články o inspirativních či známých osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.