UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Kristina Haidingerová, spisovatelka

Kristina Haidingerová, spisovatelka
05.01.2017

S portálem Vanili.cz se spolupracuje naprosto bezvadně.

S portálem Vanili.cz se spolupracuje naprosto bezvadně. Honza Vavřička (šéfredaktor a provozovatel portálu Vanili.cz) je proaktivní, má zájem o nové projekty a dává jim prostor. Těším se na další společné akce a spolupráci!

Pro mě jako spisovatelku a spoluorganizátorku ErotiConu a HorrorConu je spolupráce s portálem Vanili.cz vstupenkou mezi fanoušky, stránky Vanili.cz při tom tvoří ideální prostředí pro sběr i předávání informací nebo plánování akcí.

O spisovatelce Kristině Haidingerové

Kristina Haidingerová (provdaná Trefilová) je spisovatelka, ilustrátorka a recenzentka z Příbrami, kde se 19.2. 1980 narodila. Je autorkou horrorových románů o Violetech: Ti nepohřbení (2014) a Děti Raumy (2019) a erotického dramatu z 19. století Richardovy živé hračky (2016). Kristininy ilustrace jsou k vidění ve všech jejích románech, v časopise Howard nebo fantasy románech Drak bere vše a Krev teče vždycky červená. Přispěla také povídkami do řady antologií, pořádá festival HorrorCon a je editorkou jeho knižní řady.

Kontakt na Kristinu:Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.