Kouzelné Vánoce v Muzeu Karla Zemana

Kouzelné Vánoce v Muzeu Karla Zemana
07.12.2015

Vánoce jsou svátky kouzel - ta filmová si můžete vyzkoušet v prosinci v Muzeu Karla Zemana. Každý adventní víkend pro vás totiž máme připravený bohatý program!

Stříbrný víkend (12. - 13. 12. 2015)
Potěšte své blízké ručně vyrobenými dárky v našich výtvarných dílnách. Ať už se jedná o filmovou lampičku, záložku z filmových pásů nebo o originální vánoční přání. Ve workshopech animace si zase vytvoříte krátký film ve vánoční scenérii.

Zlatý víkend (19. - 20. 12. 2015)
Nabité výtvarné dílny a workshopy animace doplní jedinečný sklářský workshop od umělecké sklářky Kamily Parsi, autorky kopie sošky tanečnice z filmu Karla Zemana Inspirace. Malí i velcí si mohou vyrobit květiny ze skla, které potěší maminku i prarodiče. Sklářský workshop proběhne 19. 12. 2015 od 13:00, cena za osobu je 120 Kč.

Speciálně pro předvánoční období jsou k dispozici i dárkové vstupenky, které je možné zakoupit přímo v muzeu nebo objednat přes internet. Vyberete si i z řady dárků ve stylu Karla Zemana v našem kamenném obchodě v prostorách Muzea Karla Zemana i na e-shopu.

Muzeum Karla Zemana je skvělým odreagováním na předvánoční procházce historickým centrem Prahy. Odpočiňte si od vánočního shonu a vstupte do světa fantazie! Nezapomeňte si svůj fotoaparát nebo videokameru. Focení v muzeu je totiž doporučeno.

Muzeum je otevřeno každý den od 10 do 19 hodin a kromě 24. prosince, 25. prosince a 1. ledna bude otevřeno i celé vánoční svátky. Poslední prosincový den bude otevřeno do 17:00. Více k otevírací době naleznete zde.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.