UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Kouzelné Vánoce v Muzeu Karla Zemana

Kouzelné Vánoce v Muzeu Karla Zemana
07.12.2015

Vánoce jsou svátky kouzel - ta filmová si můžete vyzkoušet v prosinci v Muzeu Karla Zemana. Každý adventní víkend pro vás totiž máme připravený bohatý program!

Stříbrný víkend (12. - 13. 12. 2015)
Potěšte své blízké ručně vyrobenými dárky v našich výtvarných dílnách. Ať už se jedná o filmovou lampičku, záložku z filmových pásů nebo o originální vánoční přání. Ve workshopech animace si zase vytvoříte krátký film ve vánoční scenérii.

Zlatý víkend (19. - 20. 12. 2015)
Nabité výtvarné dílny a workshopy animace doplní jedinečný sklářský workshop od umělecké sklářky Kamily Parsi, autorky kopie sošky tanečnice z filmu Karla Zemana Inspirace. Malí i velcí si mohou vyrobit květiny ze skla, které potěší maminku i prarodiče. Sklářský workshop proběhne 19. 12. 2015 od 13:00, cena za osobu je 120 Kč.

Speciálně pro předvánoční období jsou k dispozici i dárkové vstupenky, které je možné zakoupit přímo v muzeu nebo objednat přes internet. Vyberete si i z řady dárků ve stylu Karla Zemana v našem kamenném obchodě v prostorách Muzea Karla Zemana i na e-shopu.

Muzeum Karla Zemana je skvělým odreagováním na předvánoční procházce historickým centrem Prahy. Odpočiňte si od vánočního shonu a vstupte do světa fantazie! Nezapomeňte si svůj fotoaparát nebo videokameru. Focení v muzeu je totiž doporučeno.

Muzeum je otevřeno každý den od 10 do 19 hodin a kromě 24. prosince, 25. prosince a 1. ledna bude otevřeno i celé vánoční svátky. Poslední prosincový den bude otevřeno do 17:00. Více k otevírací době naleznete zde.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.