banner
banner

Ilusie: Harfeníci severu

Ilusie: Harfeníci severu
17.03.2019
Ilusie: Harfeníci severu

Jen harfeníci mohou pomoct princezně k tomu, aby našla sever uprostřed sebe samotné a naplnila osud země.

Sever zní rytmem... Rytmem harf a dunících sobích stád, rytmem šamanských bubnů a rytmem války. Civilizovaný svět už dávno zapomněl na to, že na severu žijí lidé. Lidé s podivnými zvyky, ještě podivnější řečí a touhou po svobodě. Civilizovaný svět by rád seveřany zkrotil a využil bohaté zásoby dřeva země, která vlastně ani nemá jméno. Fakt, že civilizaci jede na sever reprezentovat princezna ilusijská, možná nic nezmění. A možná změní všechno.

První část osmidílné fantasy série, ve které se prolínají motivy národního finského eposu – Kalevaly, vychází z finských lidových příběhů, z historie a kultury země tisíců jezer i z její hudby. Finsko se v příběhu stává bájnou Alateyou a jeho cesta k samostatnosti, k vzniku svobodné země a vlastnímu sebeurčení je skrytá v příběhu se zdánlivě pohádkovým laděním.

Informace o knize

Autor: Střítezská, Milada
1. vydání originálu: 2019
Počet stran: 360
Autor obálky: Daniela Dahlien Neumanová
Vazba knihy: měkká / brožovaná
Náklad: 1 200 ks
ISBN: 978-80-270-5297-4
Žánr: Romány, Fantasy, Pověsti
Vydáno: 2019 vlastním nákladem
Nakladatel: Ilusie publishingReklama

Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem