banner
banner

HorrorCon: v sobotu 21. 11. budeme soutěžit každou hodinu

HorrorCon: v sobotu 21. 11. budeme soutěžit každou hodinu
16.11.2020
HorrorCon: v sobotu 21. 11. budeme soutěžit každou hodinu

HorrorCon letos ožije na webových stránkách s YouTube kanálem a facebookové události.

Fanoušci tvrdšího žánru se mohou těšit na celodenní soutěž, horrorová videa, autorská čtení, články a rozhovory plné novinek. Mezi pozvanými osobnostmi je přední záhadolog, historik a spisovatel Otomar Dvořák, autor knižní novinky nakladatelství Golden Dog Jiří Sivok, Jakub Němeček z nakladatelství Gnóm, knihkupec, básník a editor Zdeněk Záleský, horrorový specialista Honza Vojtíšek či výtvarnice skupiny Infernalismus Anna Korbelová,

Sledující budou moci komentovat nebo chatovat a hlavně si každou hodinu zasoutěžit o některou z desítek cen, které věnovali sponzoři akce – knihkupectví Knihy Dobrovský, nakladatelství Gnóm!, nakladatelství Golden Dog nebo Carcosa a další.

HorrorCon také představí již 4. knihu edice – poetickou sbírku Co číhá v temnotách, která vyjde začátkem prosince.

V 15 hodin proběhne live vyhlášení výsledků literární soutěže O krvavý brk a na noc pro vás organizátoři chystají tipy na výživné už tradiční „noční kino“ pro otrlé.

Zkrátka 21. 11. se vyplatí sledovat stránku HorrorConu (https://horrorcon.cz/horrorcon-5-rocnik-sledujte-prave-ted/) nebo FB událost (https://www.facebook.com/events/2934480133344305/).


IMAGE:Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem