banner
banner

Člen Činohry Národního divadla Igor Orozovič načítá české a slovenské horory

Člen Činohry Národního divadla Igor Orozovič načítá české a slovenské horory
05.06.2020
Člen Činohry Národního divadla Igor Orozovič načítá české a slovenské horory

Divadlo a domácí hororově-literární scéna v době koronakrize spojili své síly. Výsledkem je série Sto hororů ve sto slovech ze stejnojmenné sbírky hororových mikropovídek, kterou Činohra ND uvádí každý víkend.

Na knize Sto hororů ve sto slovech se podílela většina současných českých a slovenských autorů knižního hororu (jmenovitě Honza Vojtíšek, Martin Štefko, Petr Boček, Kristina Haidingerová, Mark E.Pocha, Josef Blažek, Adela Hrivnáková, Roman Bílek, Jiří Šedý a Diuk). Sestavil ji šéfredaktor magazínu Howard Honza Vojtíšek, který sbírku také prostřednictvím nakladatelství Netopejr vydal. 
Kniha se křtila v roce 2016 na festivalu HorrorCon
Igor Orozovič krátké příběhy zahalil do tajemné atmosféry a doplnil je velmi působivou znělkou vlastní výroby.
Vybrané kousky v podání sympatického herce si můžete poslechnout každou sobotu a neděli ve 21:00 hod na YouTube kanálu Činohry Národního Divadla nebo na Facebooku.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem