banner
banner

Future Night: Predátor

Future Night: Predátor
07.09.2018
Future Night: Predátor

S novým filmem přichází i nový predátor.

LOV ZAČÍNÁ

12.září 2018 ve 21:00 pozemského času v kině Lucerna započne lovecká sezóna! Lov proběhne v rámci již tradičních Future Night večerů, kde si každý návštěvník odnese i svou vlastní trofej! Pro každého z vás jsme připravili tématický dárek, který zaručeně potěší, soutěže o zajímavé ceny, samozřejmě nesmí chybět dekorace a předpremiéra nového Predátora – Evoluce.
Před 30 lety se lidstvo setkalo s nelítostným lovcem. Samotný Arnold skončil upatlaný od bláta a měl co dělat, aby ho v té zatracené džungli porazil. Pak se s ním utkal nekompromisní policista Danny Glover a to přímo v ulicích Los Angeles, kde si vysloužil i samotný respekt ostatních predátoru. Následovalo ještě několik bitev a zdá se, že si mimozemští lovci naši rodnou planetu pro své lovecké kratochvíle skutečně oblíbili. S novým filmem přichází i nový predátor. Je chytřejší, je silnější a lov si užívá mnohem více než jeho předchůdci! Kdo se mu postaví tentokrát? Víme, že obranou linii bude tvořit skupina šílených vojáků a vyvrhelů, kteří se s ním pokusí změřit síly. Budou stačit na novou generaci lovců, kteří se v průběhu let geneticky zdokonalili? To se brzy dozvíme!
Za snímkem stojí režisér Shane Black, což skalní fanoušky prvního Predátora zcela jistě potěší. Shane si totiž ve filmu zahrál vtipkujícího vojína Hawkinse, kterého si nakonec pak „vzala džungle“. Dočkáme se klasického lovu, který Shane sám dobře zná nebo nám ukáže boj v novém vizuálním kabátku Cena vstupenky: 170 Kč

Partneři: Kino Lucerna, Cinemart, Mindmaze, Mana Vstupenky v prodeji on-line zde.Reklama

Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem