Finalistky Česko-Slovenské MISS 2015 poskytnou rozhovor scifi portálu VANILI.cz

Finalistky Česko-Slovenské MISS 2015 poskytnou rozhovor scifi portálu VANILI.cz
19.03.2015
Finalistky Česko-Slovenské MISS 2015 poskytnou rozhovor scifi portálu VANILI.cz

Co čeká na vítězku Česko-Slovenské MISS 2015? Šek s finanční odměnou 50.000,- Kč! A co získají úplně všechny finalistky?

Znáte krásnou fanynku scifi? Přihlašte ji do soutěže Česko-Slovenská MISS 2015!

Ještě nikdy to snad nebylo snazší! Dívky nemusí jezdit po castinzích, čekat v nekonečném pořadí, v prostředí nákupních center …Stačí si sama udělat selfie foto a natočit krátké video, ve kterém se představí, vyplnit formulář na www.cs-miss.eu a vše odeslat do 30. března.

 

""

 

 

Začátkem dubna zasedne nad všemi došlými materiály odborná porota, která do druhého kola k osobnímu setkání začátkem května pozve už jen část vyvolených slečen. A jaké slečny by to měly být? Věkově mezi 19 – 26 rokem. Jiná omezení nemáme, neměříme centimetry, neomezujeme dívky v jejich stavu, hledáme zdravou krásu, zdravě ambiciózní dívky, které touží po úspěchu a dokážou pro něj něco udělat, pracovat na sobě, získat nové zkušenosti, stát se lepšími, podpořit charitativní projekt Dobrý skutek, získat krásné ceny.

Do finálové top ten se dostane 5 Češek a 5 Slovenek

Dívky čekají 2 soustředění, jedno začátkem června, kde jeden celý den bude věnovaný focení a natáčení, dále budou absolvovat školení jak naložit se svým potenciálem, bojovat s trémou, o zdravém životním stylu, pohybu, mediální trénink, určitě je nemine i práce na fyzické kondici a individuální konzultace ohledně fitness a stravovacím plánu na léto.

Karikatury od malíře scifi Petra Šrédla

Zajímavým zpestřením programu červnového soustředění nejkrásnějších dívek ČR a Slovenska bude malování karikatur jejich portrétů od malíře scifi a fantasy obrazů Petra Šrédla, což je součást charitativního literárního scifi projektu Vostrá krása.

Rozhovory pro portál VANILI.cz

Finalistky Česko-Slovenské MISS 2015 si také během soustředění vyzkouší rozhovory pro náš scifi portál VANILI.cz.

Mediálním partnerem Česko-Slovenské MISS 2015 je REGIONPLZEN.CZ

 

""Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!