banner
banner

FATECON se vrací!

FATECON se vrací!
19.01.2020
FATECON se vrací!

První steampunkový con je zpět. A s ním se vrací i legendy...

Fatecon je akce tematicky zaměřená na fanoušky Cyberpunku / Biopunku, Steampunku a Post-Apokalyptiky. První Fatecon byl jednodenní a konal se 19.9.2012 v klubu HZK Chicago. I přes nevysokou návštěvnost (něco přes 100 lidí se Fatecon stal nejen prvním Steampunkovým conem v ČR, ale i legendou na kterou návštěvníci rádi po letech vzpomínají. A proto jsme se rozhodli ho po dlouhých 8.letech zase obnovit! Fatecon 2. s heslem „Návrat Legend“ se bude konat 25.1.2020 v Dark Velvet café baru, Husitská 15 na Pražském Žižkově. Jelikož chceme být věrní jeho heslu, tak i hosté Fateconu jsou legendami. Můžete se těšit na fenomenální spisovatelku Františku Vrbenskou, otce českého cyberpunku Jiřího Walkera Procházku, profesionálního skeptika a spisovatele Petra Tomka a v neposlední řadě na zakladatele Infernalistického hnutí a malíře Sandra Dragoje. Všichni hosté budou na Fateconu také přednášet. Další přednášku, jenž bych si dovolil doporučit, je přednáška studia INKdividual o Tattoopunktuře i s ukázkou přímo na místě. Pro návštěvníky máme také připravenu originální soutěž Craft on site your own Post-Apo cosplay v níž můžete vyhrát hodnotné ceny. Dalším zajímavým bodem programu je Beseda s Jezdci Apokalypsy, kteří Fatecon už jednou už navštívili, a jsou připraveni znovu zodpovědět veškeré vaše dotazy. Krom toho se můžete těšit na další zajímavé přednášky, chytlavé workshopy, zajímavá vystoupení a Post-Apo tombolu.

Jelikož si našich návštěvníků vážíme dostane každý návštěvník ke vstupence (cena jedné vstupenky je 100 kč) podepsanou audioknihu Jiřího Walkera Procházky „Hvězdní honáci“ na CD a slevu 50 % na objednávku od audio vydavatelství Walker & Volf.  Bližší informace o Fateconu 2.  naleznete na FB stránkách akce: https://www.facebook.com/events/965641237110686/

Těšíme se na vás

Jan „Rex“ Král, hlavní organizátor FateconuKam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem