banner
banner

Fantasy, scifi a horror v podání třech talentovaných autorek na Světě knihy!

Fantasy, scifi a horror v podání třech talentovaných autorek na Světě knihy!
03.05.2017
Fantasy, scifi a horror v podání třech talentovaných autorek na Světě knihy!

Hrdinové nebo záporáci? Koho máme raději? A je vůbec mezi nimi nějaký rozdíl? Tomu se pokusíme přijít na zoubek 14. 5.

Hanina Veselá se jako autorka cyklu o sexy telepatce Magnólii denně potýká s inteligentními zlosyny, démony a mistry nekromancie. Karolína Francová – autorka úspěšných sci-fi románů Zrádce, Konstantynův efekt a mnoha dalších – se chystá uvrhnout České země do područí temného mága, Kristina Haidingerová, autorka erotického románu Richardovy živé hračky, přiblíží choutky krvelačných nemrtvých ze své horrorové tvorby.

Může s mezi takovým výkvětem skrývat hrdina?

Přijďte se přesvědčit na Svět knihy 14. 5. od 11hod. Do fantasy a sci-fi bloku!

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem