Fantastická Ostrava se bude konat 27.- 28.6.2020

Fantastická Ostrava se bude konat 27.- 28.6.2020
13.02.2020

Fantastická událost roku 2020 se pomalu blíží! I letos Trojhalí Karolina už potřetí otevře své brány milovníkům sci-fi, fantasy, cosplaye, komiksů a hororu!

V blízké době se na facebookových stránkách a webu začnou objevovat informace o programu. Tvůrci Fantastické Ostravy přivezou dvě nové velké Star Wars výstavy od kolegů z Polska, budete se také moci těšit na panelovou diskuzi s překladateli, hromadu přednášek českých autorů (vč. tvůrců RPG her) a několik faktických předášek skutečných vědců. V programu nebudou chybět pohybové aktivity pro dospělé i děti a tvůrčí workshopy. Za zmínku jistě stojí též stánkový prodej tématických knih a sběratelských předmětů. Novinkou na letošní akci bude první ostravská cosplay soutěž, těšit se můžete i na samostatnou a letos dvoudenní linii HorrorConu. Datum akce je 27.- 28.6.2020. Vstup zdarma.

WEB eventu: https://www.fantastickaostrava.cz/
Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/118347626286737/

IMAGE:Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.