Dubnová soutěž s JFK o knihu

Dubnová soutěž s JFK o knihu
04.04.2016

Minulý měsíc jsme se přes heslo dostali do příručního počítače bývalého agenta EF Jima Doa a vytáhli zašifrovaný vzkaz (Pašeráci v oblacích), který nasměroval Johna do světa za starým známým Jamesem Bigglesworthem, známým pod přezdívkou Biggles.

Jim Doe chtěl Johna a profesora Wondera varovat před jedním světem, kam by určitě neměli otevírat portál, protože tam čekají neznámé temné síly na volnou cestu do další dimenze. JFK doufá, že mu Jim Doe nechal nějaké vodítko na letišti u Bigglese a vy, kteří chcete soutěžit o další knihu, doufejte taky.

 

Vodítko najdete určitě na některém z obrázků našeho mini-komiksu.

 

 

Kde čekají temné síly a o jaký díl série hrajeme, napište na redakční mail redakce@jfk-fans.cz do půlnoci 30. dubna. Knížku nám opět věnoval pan Kovář z Prahy.

 

JFKKam dál?

Přečtěte si další články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty, celebrity a hledáte články o inspirativních či známých osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.