Dnes si zajděte na půlnoční projekci filmu INTERSTELLAR do kina Bio Oko

Dnes si zajděte na půlnoční projekci filmu INTERSTELLAR do kina Bio Oko
05.11.2014

Využijte 1.příležitost vidět nejočekávanější scifi film tohoto roku! Termín premiéry scifi filmu INTERSTELLAR je dnes 5.listopadu 2014 od 23:59 v kině Bio Oko.

Festival sci-fi filmů FUTURE GATE FESTIVAL a Bio Oko vás zvou na půlnoční projekci dlouho očekávaného filmu Christophera Nolana INTERSTELLAR.

VANILI.cz je hrdým partnerem půlnoční projekce!

 

 

 

 

Půlnoční projekce INTERSTELLAR ve středu 5. listopadu ve 23.59 v Biu Oko.

Kromě sci-fi snímku oscarového režiséra s hvězdným obsazením (Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Ellen Burstyn, Michael Caine), který vstupuje do českých kin 6. listopadu, čeká na diváky i speciální výzdoba foyer kina, návštěvníci z jiné galaxie, překvapení i dárek. Vstupenky v ceně 150 Kč je možné zakoupit na pokladnách kin Bio Oko, Světozor nebo Aero nebo pro online nákup klikejte na čas projekce ve žlutém poli v linku zde.

Mediálním partnerem půlnoční projekce je scifi web VANILI.cz.

Foto zdroj: Warner Bros. Entertainment s.r.o.Kam dál?

Přečtěte si další články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty, celebrity a hledáte články o inspirativních či známých osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.