UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Děsivé radosti potěší milovníky scifi komiksů

Děsivé radosti potěší milovníky scifi komiksů
18.11.2015

Prožijte zakázanou meziplanetární sexuální aférku a další super příběhy od Ondřeje Neffa!

vv9v8v09fq:news_items

Michal Suchánek převedl ohromujícím způsobem sci-fi klasiku Ondřeje Neffa do jiného média!

Prožijete zakázanou romanci, vedle které je Padesát odstínů šedi opravdu jen šeď. Zjistíte, že hamižnost se nevyplácí ani ve vesmíru... a na závěr budete svědky rozhovoru s cestovatelem v čase, který si jako místo pro svou exkurzi zvolil koncentrační tábor.

Co na Děsivé radosti říkají čtenáři?

Malíř Michal Suchánek je bez debat velmi talentovaný ilustrátor, který vás svými realistickými a zároveň precizně snovými ilustracemi vtáhne do děje úžasných scifi povídek Ondřeje Neffa. Máte rádi komiksy? Jste fanoušek scifi? Děsivé radosti jsou pro vás knihou, kterou prostě musíte mít doma!

 

Jan Vavřička, provozovatel scifi webu VANILI.cz

 

Názory dalších čtenářů:

Michal Suchánek vážně umí. Doufejme že na základě této práce dostane pořadnou příležitost ve světě.

 

/cyboy/

 

Nakladatelství Crew přináší v této knize tři povedené sci-fi povídky s úžasnou kresbou a skvělou závěrečnou pointou. Zároveň představuje nového a nadaného kreslíře a scénáristu Michala Suchánka, který si svou prvotinou ostudu rozhodně neudělal. Již teď vím, že si jeho další knihu pořídím a doufám, že už na ní pracuje. Stejně tak se těším na další komiks na motivy Ondřeje Neffa, protože těmito povídkami Neff opět dokázal, že prostě umí. Jistě se ptáte, kolik tohle čistě české dílo o 124 stranách stojí. Není to 500, ani 400, ale pouhých 289 Kč. A to se vyplatí!

 

/norri/

 

Jsem naprosto překvapen, jak hodně se mi tento komiks líbil. Dílem pana Ondřeje Neffa jsem nepolíben, takže pro mě ty příběhy byly naprosto nové a velice mě bavily. Kresba to pak vyzdvihla ještě mnohem výše, přišla mi taková Dillonovskyfabryovská, i když se mi líbila možná ještě o kapánek více, než od zmiňovaných pánů. Doufám, že Michal bude dále pokračovat a přinese nám nějaké další povídky, či cokoliv jiného. Příště již před koupí váhat nebudu, jako tomu bylo teď. Přeji mu hodně úspěchů!

 

/rooty/

 

Pohodová sci-fi sbírka. Autorovi je třeba přiznat, že je jak jako kreslíř zcela srovnatelný s lepším zahraničním nadprůměrem, tak neméně obstojný scénárista, protože povídky jsou skutečně "jen" na motivy a vystihnutí správného ducha textu byla hlavně Suchánkova práce.

 

/louza/

Děsivé radosti vás dostanou na kolena!Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.