UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Červen - měsíc audioknih

Červen - měsíc audioknih
16.06.2020

Červen je měsícem audioknih a na Audiotéce se nese ve znamení emocí. Každá audiokniha ve vás může totiž zanechat jiný pocit. Ať už je to radost, překvapení, napětí, dojetí...

Stalo se vám někdy, že jste se zadívali na člověka se sluchátky v uších, kterému se na rtech zračil úsměv? Nebo na osobu, která naopak vypadala velmi zadumaně a zamyšleně?

Je totiž jen na vás, který pocit chcete nechat v sobě prostřednictvím příběhu rozhořet. Můžete dumat nad smyslem vesmíru nebo se nechat unášet na vlnách humorných příběhů, které vás pohladí po duši. Ano, i při sci-fi titulech je to možné. Ačkoliv sci-fi žánr v nás dokáže asi nejčastěji vyvolat pocity napětí, vzrušení či překvapení. Avšak v této literární kategorii jsou i takové audioknihy, které namísto strhujícího děje nabízejí citlivý a dojímavý příběh. Je tak opravdu jen na vás, na jakou emoci máte právě chuť.

Audiotéka si pro vás připravila každý týden nových 8 titulů, které jsou za akční cenu 99 Kč a které doslova srší emocemi. Je to průřez napříč žánry, ale jedno mají všechny tyto audioknihy společné... při jejich poslechu pocítíte úplnou emoční bombu!

Ready Player One

Ve třetím červnovém týdnu (15.6 - 21.6.2020) je v akci například dobrodružný sci-fi thriller Ready Player One. Při poslechu této audioknihy nebude o pocity napětí a vzrušení nouze. Děj se odehrává v roce 2045, kdy se svět ocitá v hluboké krizi. Útěchou a únikem z této deprivace se pro mnoho lidí stává OASIS, bezplatná online hra. Představte si, že byste žili svůj život v online světě, kde byste si ho mohli postavit přesně podle vašich představ. Mít peníze, přátele, cestovat, studovat, zamilovat se... K tomu všemu byste mohli najít vzácný poklad, spolu s miliardovým dědictvím. Nezní to lákavě? Co když se však o to pokouší několik milionů uživatelů? Jedním z nich je i Wade, který má těsně před maturitou a přežívá u tety v karavanu. Tato honba se postupně stala jediným smyslem jeho existence. Co se však stane poté, když rozluští první nápovědu? Spustí se obrovský sled neočekávaných událostí. A to vám tedy řekneme... bude to jízda!

Pokud si však z aktuální týdnové nabídky na Audiotéce nevyberete, o týden později najdete v akci další emocemi nabité audioknihy. Stačí sledovat webové stránky.Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.