banner
banner

ČBDB natočila videorecenzi scifi knihy Vostrá pohoda

ČBDB natočila videorecenzi scifi knihy Vostrá pohoda
27.07.2016
ČBDB natočila videorecenzi scifi knihy Vostrá pohoda

Československá bibliografická databáze podpořila charitativní scifi projekt. Podívejte se na videorecenzi sci-fi knížky Vostrá pohoda!

ČBDB podporuje charitativní scifi literární projekt

Děkujeme partnerskému portálu ČBDB.cz, že natočením videorecenze podporuje nákup knížky Vostrá pohoda. Nákupem knihy přispějete na vznik nové scifi knihy Vostrá krása. 100 % z prodeje obou knih věnují autoři sdružení Krása v srdci.

Sdružení Krása v srdci bylo založeno počátkem roku 2009 za účelem pořádání kulturních, společenských, sportovních a vzdělávacích akcí, zaměřených na propagaci zdravého životního stylu, stravy, pohybu, ochrany životního prostředí, ekologické výchovy, osvětě poruch příjmu potravy zejména pro širokou veřejnost.

Jedním z hlavních cílů sdružení je podpora a pomoc sociálně slabším a problematickým skupinám prostřednictvím akcí realizovaných sdružením.

Videorecenze od Československé bibliografické databáze

Stáhněte si Vostrou pohodu jako e-knihu (pro Android, Apple i Windows):Reklama

Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.

Děkujeme, že jste navštívili stránky scifi a fantasy e-magazínu Vanili.cz. Mějte fantastický den a přijďte zas!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem