Byl spuštěn nový kalendář conů

Byl spuštěn nový kalendář conů
02.01.2014
Byl spuštěn nový kalendář conů

Má rádi setkávání s fanoušky scifi a fantasy? Nevíte, na jakou fantastickou akci vyrazit? Pomůže vám nový, přehledný kalendář conů!

Kalendář conů na Fantazeenu

Pořádáte akci? Dejte o ni vědět! Každý pořadatel akce může údaje o akci sám do kalendáře zadat a kdykoliv upravit.

Jaké jsou hlavní výhody kalendáře?

Kalendář má několik nesporných výhod: návštěvník rovnou vše vidí a pro přidání akce se stačí na stránce jen registrovat. Vytvoření pozvánky je velmi jednoduché. A pokud na něco zapomenete nebo se spletete? Událost můžete libovolně upravit.

 

Do kalendáře lze zadávat všechny typy akcí od sci-fi conů přes festivaly komorních larpů až po Animefest. Naším cílem nebylo vytvořit konkurenci kalendáři na larp.cz, ale místo, kde si ne-larpeři pohodlně najdou to svoje. Pokus propagovat cony a festivaly na larpovém kalendáři nedopadl příliš úspěšně, jelikož sci-fi a fantasy komunity mají bohužel jen málo společných akcí.

Vanili.cz je partnerem Fantazeenu

Pokud nevíte, kam se ve vydat za fantastickou zábavou, navštivte FANTAZEEN KALENDÁŘ CONŮ! Vanili.cz je partnerem Fantazeenu a kalendář zobrazuje také na stránce kalendář akcí, setkání a conů.

 Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!