Bude natočen nový český fantastický film Kruanova dobrodružství?

Bude natočen nový český fantastický film Kruanova dobrodružství?
09.04.2015
Bude natočen nový český fantastický film Kruanova dobrodružství?

Přijďte v neděli 12.dubna 2015 ve 14 hodin na výstavu k jubilejnímu 60. ročníku časopisu ABC do Obchodního centra Letňany (OCL) a jako první uvidíte předtáčky i suvenýry k filmu Kruanova dobrodružství!

UŽ MÁTE PROGRAM NA NEDĚLNÍ ODPOLEDNE 12.4.? MÁME PRO VÁS TIP!

Přijdťe v neděli 12.dubna 2015 ve 14 hodin na výstavu k jubilejnímu 60. ročníku časopisu ABC do Obchodního centra Letňany (OCL).

 

Dozvíte se, jak to bylo a jak to je s ábíčkem, uvidíte, jak vznikají komiksy nebo papírové modely. Zhlédnete historickou reportáž o tom, jak se dělá časopis a popovídáte si na téma: Bude natočen nový český fantastický film Kruanova dobrodružství?

Přijďte a jako první uvidíte předtáčky i suvenýry k filmu Kruanova dobrodružství! Besedovat a povídat budou Zdeněk Ležák, současný šéfredaktor ABC, bývalý dlouholetý šéfredaktor ABC Vlastislav Toman, Josef Kropáček, sběratel a papírový modelář, Tomáš Krejčí, filmový producent, režisér, Jiří Košťál, producent, a další hosté i pamětníci.

Přijďte i se svými přáteli a známými!

Srdečně vás zvou Zdeněk Ležák, šéfredaktor a Vlastislav Toman, který časopis řídil v letech 1959-92 i jejich hosté.

K OCL přijedete MHD metrem C do stanice Letňany a pak busem 140 nebo 195 do stanice Tupolevova u OCL. Po centrální chodbě k první odbočce vpravo!Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku JsmeUspesni.cz.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!