banner
banner

Bude natočen nový český fantastický film Kruanova dobrodružství?

Bude natočen nový český fantastický film Kruanova dobrodružství?
09.04.2015
Bude natočen nový český fantastický film Kruanova dobrodružství?

Přijďte v neděli 12.dubna 2015 ve 14 hodin na výstavu k jubilejnímu 60. ročníku časopisu ABC do Obchodního centra Letňany (OCL) a jako první uvidíte předtáčky i suvenýry k filmu Kruanova dobrodružství!

UŽ MÁTE PROGRAM NA NEDĚLNÍ ODPOLEDNE 12.4.? MÁME PRO VÁS TIP!

Přijdťe v neděli 12.dubna 2015 ve 14 hodin na výstavu k jubilejnímu 60. ročníku časopisu ABC do Obchodního centra Letňany (OCL).

 

Dozvíte se, jak to bylo a jak to je s ábíčkem, uvidíte, jak vznikají komiksy nebo papírové modely. Zhlédnete historickou reportáž o tom, jak se dělá časopis a popovídáte si na téma: Bude natočen nový český fantastický film Kruanova dobrodružství?

Přijďte a jako první uvidíte předtáčky i suvenýry k filmu Kruanova dobrodružství! Besedovat a povídat budou Zdeněk Ležák, současný šéfredaktor ABC, bývalý dlouholetý šéfredaktor ABC Vlastislav Toman, Josef Kropáček, sběratel a papírový modelář, Tomáš Krejčí, filmový producent, režisér, Jiří Košťál, producent, a další hosté i pamětníci.

Přijďte i se svými přáteli a známými!

Srdečně vás zvou Zdeněk Ležák, šéfredaktor a Vlastislav Toman, který časopis řídil v letech 1959-92 i jejich hosté.

K OCL přijedete MHD metrem C do stanice Letňany a pak busem 140 nebo 195 do stanice Tupolevova u OCL. Po centrální chodbě k první odbočce vpravo!Kam dál?

Přečtěte si další prima články na stránce Novinky. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy. Každý správný fanoušek scifi a fantasy musí navštívit Scifi Quest Michala Březiny. Pokud vás zajímají úspěšné projekty a hledáte články o inspirativních či slavných osobnostech, doporučujeme vám navštívit stránku dobré zprávy.


Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

Zveřejněte PR článek na online magazínu Vanili.cz!

Popkulturní magazín provozujeme již od roku 2006.

Mám zájem