UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Blíží se 3. ročník HorrorConu

Blíží se 3. ročník HorrorConu
26.10.2018

JEDINEČNÁ UNDERGROUNDOVÁ AKCE PRO PŘÍZNIVCE HORRORU VE VŠECH FORMÁCH UMĚNÍ

HORRORCON 2018 - CROSS][CLUB PRAHA - 17.11. 11:00h. – 18. 11. 6:00h.

Kovové brány originálně stylizovaného Cross][Clubu se otevřou už v 11 hodin. Horrorový event hned zkraje odstartuje soutěž v poznávání filmové hudby a první filmy v kině.

V pravé poledne proběhne slavnostní vyhlášení vítězů literární soutěže O krvavý brk a vernisáž slovenského umělce Petera Murína.

Během dalšího programu se můžete těšit na dokumentární film Paranormal týmu, putování s Brianem Storkerem za knižním i filmovým Draculou, povídání s Jiřím W. Procházkou a Radkem Volfem o audioknize Exorcista, s Petrem Bočkem o démonech Hřebečska, s Annou Šochovou a Františkou Vrbenskou o horrorech nejen z Ašska, s Haninou Veselou o mumiích, dojde i na autogramiádu Svatopluka Doseděla. O natáčení horrorů v Česku si popovídáme s režisérem jménem Andy Fehu a promítneme jeho celovečerní horror Nenasytná Tiffany. V kině se mimo to můžete těšit na film Kyselý dech či tradiční bloky českých, slovenských a polských krátkometrážních horrorů režisérů jako Pavel Soukup, Peter Czikrai nebo bratrské dvojice Skuciusů.

I letos budeme především křtít hororové knižní novinky; za nakladatelství Netopejr to bude černohumorný sborník Nekrosarium, nakladatelství Carcosa představí kontroverzní psychohorror Mainstream. Křty završí odhalení nového sborníku edice HorrorCon s názvem Může se to stát i vám, které proběhne v přítomnosti mnoha jeho autorů a ilustrátorů.

Na místě budou naši maskéři Míča z Mystery Art production a expert na tekutý latex Pavel Slaughter Jelínek s půvabnou modelkou.

Celý con vyvrcholí koncertem dark wave skupiny Ľahká můza ze Slovenska a představením a projekcí diskutovaného krátkometrážního hitu Psychopompos za účasti členů filmového týmu.

Noční program pak odstartují HorrorPorn se svým filmem Evil Dead a jeho odvážnou hlavní představitelkou.

Filmová produkce poběží až do ranních hodin, do té doby bude otevřené také rychlé občerstvení.

HorrorCon2018 ve zkratce:

Hosté:

Hudební dark wave skupina Ľahká můza (SK), Paranormal tým, režisér Andy Fehu, režisérka Lucie Gukkertová, herečka a modelka Riwaa Nerona, herec Jared Doreck (USA), spisovatel Svatopluk Doseděl, spisovatel a vydavatel Jiří W. Procházka, spisovatelka Františka Vrbenská, spisovatelka Anna Šochová, spisovatel a vydavatel Honza Vojtíšek, spisovatel Miroslav Pech, spisovatel a humorista Petr Boček, spisovatel a cestovatel Brian Storker, spisovatelka Hanina Veselá, spisovatel Mark E. Pocha (SK), fotograf Peter Cwoky Murín (SK), maskéři Pavel Slaughter Jelínek, Míča, Zombí FX a další.

Představení knižních novinek:

Může se to stát i vám (HorrorCon/Netopejr), Nekrosarium (Petr Boček/Netopejr), Mainstream (Miroslav Pech/Carcosa), Sešívance (Honza Vojtíšek/Golden Dog), Země zatracenců a prokletých (Anna Šochová)

Filmy:

Psychopompos (krátkometrážní film), Nenasytná Tiffany (celovečerní film), Kyselý dech (HorrorWatch), Evil Dead (HorrorPorn) a další

Soutěže:
O nejlepší kostým, poznávání ukázek filmové hudby, vyhlášení výsledků literární soutěže O krvavý brk
***Vstupné je zdarma***
***Občerstvení zajištěno na místě po celou dobu akce***
***Od 22. hod. je program přístupný pouze od 18 let. ***
***Vstup v masce vítán, není podmínkou***

WEB festivalu: https://horrorcon.cz/Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.