UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

6. ročník HorrorConu proběhne přesně za 3 měsíce - 13. 11.!

6. ročník HorrorConu proběhne přesně za 3 měsíce - 13. 11.!
13.08.2021

Na co se už teď můžete těšit? Na promítání Urbex&Stories, kapelu Emerald Shine, filmy Planet Dark nebo třeba překladatele Romana Tilcera. Křtít se budou čtyři knihy včetně dosud nejobsáhlejší antologie HorrorConu s názvem České temno.

Mezi hosty se objeví zřejmě dosud největší množství horrory píšících autorů – křtít se budou 4 horrorové knihy včetně Českého temna, což je dosud největší kniha festivalové edice. Antologie obsáhla 16 autorů (mj. Pavel Renčín, Petr Boček, Honza Vojtíšek, Otomar Dvořák, Miroslav Pech, Kristina Haidingerová nebo Svatopluk Doseděl) a české horrorové povídky v průběhu téměř dvaceti let. Předmluvu napsal Martin Jiroušek, za výtvarným zpracováním stojí vynikající ilustrátor Jiří Dvorský a náklad i finální podobu knihy má na svých bedrech skvělé a plodné nakladatelství GoldenDog, které se postavilo už předchozí sbírku HorrorConu.

Nedílnou součástí programu 6. ročníku bude hromada filmů - např. novinka Hrana Zlomu či vynikající Ruchoth Raoth, zajímavých přednášek, slavnostní vyhlášení literární soutěže O krvavý brk, kvíz nebo CreepyBox. To vše v jedinečných stylových prostorách CrossClubu, kam se HorrorCon vrátí už potřetí.

IMAGE:

Anotace knihy České temno:

"Tajemno a temnota – obojí stejnou měrou láká jako děsí. Vyprávění plná přízraků, netušených hrůz, napětí, zoufalství i naděje odpradávna přitahují.

V této bohatě ilustrované antologii, která vzdává hold domácím klasikům žánru, najdete příběhy inspirované sny, povídačkami i skutečnými událostmi, a hlavně českou kotlinou.

Kniha České temno přináší průřez tuzemským literárním hororem za posledních dvacet let a představuje jak nejvýraznější autory žánru, tak i jeho nové tváře.“

Vyjde v listopadu 2021 v nakladatelství Golden Dog.

 

IMAGE:

Web HorrorConu: http://horrorcon.cz/
FB událost: https://www.facebook.com/events/245564497493425
Instagram: https://www.instagram.com/horrorcon.cz/Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.