UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

48 Hour Film Project a VANILI.cz jsou partneři

48 Hour Film Project a VANILI.cz jsou partneři
12.08.2014

S radostí vám oznamujeme, že největší časovaná světová filmová soutěž svého druhu:48 Hour Film Project a sci-fi portál VANILI.cz uzavřely dohodu o vzájemné podpoře a staly se partnery v oblasti filmové zábavy.

48 Hour Film Project, největší časovaná světová filmová soutěž svého druhu, slaví tento rok 13. výročí svého založení. Soutěž se poprvé uskutečnila v roce 2001 ve Washington DC s jediným soutěžícím týmem. Postupně se stal tento projekt kulturním fenoménem a rozšířil se až na 3000 filmů ročně ve 125 městech po celém světě.

 

Soutěž je založena na tom, že tvůrci musí během pouhých 48 hodin natočit film. Filmařské týmy všech úrovní zahajují práci v devatenáct hodin v pátek, 4 až 7 minutové filmy musí být dodány do neděle 19:30. Každému týmu je přidělen žánr, postava, rekvizita a věta z dialogu. To vše musí filmaři nějakým způsobem zapracovat do svého filmu. Každý tým samostatně skládá štáb, obstarává si technické vybavení a vše ostatní, co je nutné k natočení filmu za jediný víkend. Jakýkoliv tým, bez ohledu na úroveň dovedností, je způsobilý k účasti v této soutěži.

 

Pražský 48 Hour Film Project 2014 se bude konat od 5. do 7. září s promítáním 13. září.

 

FACEBOOK: 48 Hour Film Project Praha 2014

 

Filmy bude posuzovat porota odborníků z obchodního a filmového světa a ze světa celebrit.

 

Letošní Filmapalooza - mezinárodní finále 48 HFP se bude konat na jaře roku 2015 v Los Angeles, Kalifornii. To je obrovská šance promítat váš film přímo v srdci Hollywoodu! Vítězný Pražský film bude v soutěži o velkou mezinárodní cenu ve výši $ 5000 a příležitost být jedním z vybraných filmů na promítání na filmovém festivalu v Cannes 2015.

VANILI.cz je hrdým partnerem filmového projektu 48 Hour Film Project

Na základě právě uzavřené dohody o mediálním partnerství scifi portál VANILI.cz velmi rád zveřejní filmy z unikátního projektu 48 Hour Film Project, pokud budou z žánru scifi či fantasy. Těšte se!Kam dál?

Přečtěte si další zajímavosti, originální články a objevte zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.