UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Otestovali jsme DinoPark v Plzni. Doporučujeme!

Otestovali jsme DinoPark v Plzni. Doporučujeme!
28.06.2014

Dinopark představuje návštěvníkům zajímavý svět dinosaurů v jejich reálných podobách.

Přemýšlíte, kam vyrazit na výlet? Máme pro vás zajímavý tip!

Fakta

  • DinoPark je vhodný pro malé děti (modely dinosaurů, dětské hřiště, pískoviště, prolézačky).
  • Do DinoParku nesmí psi. DinoPark je těsně spojen se ZOO, kde jsou i volné výběhy a mohlo by dojít k nežádoucímu kontaktu.
  • Parkoviště před DinoParkem je zdarma (Pokud své auto zaparkujete před DinoParkem - příjezd ze sídliště Vinice – ulice Nad ZOO)
  • Součástí zábavního parku je 3D kino. Vstupné se neplatí a je obsaženo v ceně vstupenky do DinoParku.

Dojmy

  • Naše 2 letá dcerka byla nadšená, všechny modely dinosaurů sledovala se zájmem. Některých se trošku bála, jiné si ráda pohladila a fotila se s nimi.
  • Vyzkoušeli jsme pískoviště a prolézačky. Vše bylo v pořádku. Prostředí je čisté, upravené.
  • Modely prehistorických zvířat jsou pečlivě provedené a vypadají téměř "jako živé". Pokud máte představivost a rádi cestujete v čase alepoň ve svých myšlenkách, tak si návštěvu DinoParku hodně užijete.
  • DinoPark má přirozený vzdělávací efekt. Při prohlížení exponátů se dozvíte zajímavé informace o veleještěrech a době, ve které dinosauři žili.
  • 3D film Kronosaurus je zajímavý, zábavný, zaměřený na dětské publikum. Trvá několik minut a vhodně doplňuje nabídku atrakcí DinoParku. Pokud jste navštívili DinoPark, určitě vyzkoušejte také 3D kino.

Závěr

DinoPark doporučujeme jako vyzkoušený tip na zábavný výlet pro rodiny s dětmi.

3D kino Kronosaurus

Článek pro vás připravil Honza Vavřička.

Pokud máte chuť na další články, klikněte na sekci Novinky anebo se mrkněte na rozverné rozhovory a odvážné fotogalerie v sekci EroTotem. Fanouškům scifi a fantasy rozhodně doporučuji navšívit Scifi Quest Michala Březiny, kde najdete recenze a hustě vtipné rozhovory s celebritami.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.