UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Žena s drakem bude zbrocena krví

Žena s drakem bude zbrocena krví
12.12.2017

Srdečně Vás zveme na pražský křest knihy Žena s drakem

srdečně Vás zveme na pražský křest knihy Žena s drakem, který se bude konat v úterý 12. 12. 2017 od 19 hodin v Klubu Mandragora (Korunní 16, Praha 2, http://www.mandragorapraha.cz/).

Kmotrem knihy i autorem předmluvy je Zdeněk Rampas. Křest opět zahájí veselá divedelní skeč, tentokrát zazní scéna "Béowurm a Grendelína“, pak přítomné autorky pronesou své sudby knize a pro všechny bude připraveno drobné pohoštění, u kterého si budete moci vzájemně popovídat. O hudební doprovod na gotickou harfu se postará Jana Maffet Šouflová. Křtít budeme baziliščí krví, která je jedovatá a hořlavá, tak si nenechte tuto podívanou ujít!

Zuzana Hloušková za nakladatelství Fortna dodává, že jsou knihy již naskladněny v sídle nakladatelství, tak už jen zbývá, dovézt je bez úhony na křest do Prahy.

V redakci Vanili.cz držíme palce a těšíme se.Kam dál?

Objevte atraktivní svět celebrit, přečtěte si články o erotice a intimitě anebo si přečtěte další originální články a zábavné kuriozity na stránce zajímavé zprávy. Baví vás thrillery a napínavé akční filmy? Ty nejlepší kousky jsou pro vás připraveny na stránce scifi filmy.